4/5 - 10 Kişi Yorum Yap
18,00 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Sarı Kahkaha E-Kitap Açıklaması

Ayna Çarpması adlı ilk kitabıyla Haldun Taner Öykü Ödülü'nü ve Yunus Nadi Öykü Ödülü'nü alan Murat Özyaşar'dan ikinci yeni bir kitap: Sarı Kahkaha.

"Cümlelerin anlamları yoktur, anlamların cümleleri var. Her anlamın bir cümlesi olmadığı için de hikâyeler var…" Ayna Çarpması adlı ilk kitabıyla Haldun Taner Öykü Ödülü'nü ve Yunus Nadi Öykü Ödülü'nü alan Murat Özyaşar'dan ikinci yeni bir kitap: Sarı Kahkaha.

Ayna Çarpması'nda "Henüz söz vardı, hepsi bir imaydı" diyen Özyaşar, Sarı Kahkaha'da, sözdeki imayı kaldırıp sözün içindeki hikâyeyi anlama sürüklüyor. Anlatılamayan, ancak yazılabilen bu hikâyeler, okurdan anlamak için yoğun bir çaba değil, hissiyat bekliyor… Sarı Kahkaha, beklemeyi bilmiş öykülerle okuruyla buluşmayı, okuruna bulaşmayı arzuluyor. "Herkes ölüsünün ardından kahkaha atar, işte bu krizin, işte bu kahkahanın adıymış sarı kahkaha."
(Tanıtım Bülteninden)

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 108

Baskı Yılı: 2015

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 71

Baskı Yılı: 2015

Dili: Türkçe
Yayınevi: Doğan Kitap

 

Puanlamalar
%70
%10
%0
%0
%20
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

14.04.2020

OKUNMALI

Birbirinden güzel harika hikayeler var. Kaleminize sağlık

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.