idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!

Kariyer

alt text here

Bizim için başarının ilk anahtarı “insan”dır. Bunun farkındalığıyla bu güne kadarki tüm başarılarımızda kuşkusuz her çalışanımızın büyük payı olduğunu biliyoruz. İşini ve kendini geliştirmek için heyecan duyan, sektöre ve rekabete karşı meydan okuyup fark yaratabileceğine inanan, geleceğe iyimser bakarak kendini, ülkemizi ve dünyayı geliştiren herkesi idefix’li olarak tanımlıyoruz. Alanında en deneyimli ekiplerimiz, bugünün ve geleceğin E-Ticaret & Teknoloji Liderleri ve bizi biz yapan değerlerle; idefix’e güç katmaya devam ediyoruz.

idefix’de Yaşam

alt text here

Keyifli ve verimli çalışmanın eğlenerek çalışmaktan geçtiğini biliyoruz. İdefix’de işimizi severek yapıyoruz. Her gün yeni şeyler öğrenmenin getirdiği tatmin ve başarı duygusu bize heyecan veriyor. Çalışanlarımıza, şirket içinde bulunan spor salonu, diyetisyen, D&R Store hobi alışveriş alanı, kuaför hizmeti, restoran ve ortak dinlenme alanlarında vakit geçirme imkânı sunarak idefix’de yaşamı ayrıcalıklı hale getiriyoruz.

idefix’de Kariyer

alt text here

İdefix büyüyüp gelişirken çalışanlarımızı da bu yolda desteklemek bize heyecan veriyor. Şirket içi terfi ve rotasyon imkânlarıyla çalışanlarımıza farklı kariyer fırsatları sunarak potansiyellerini destekliyoruz. Çevik, sürekli öğrenen ve işimize katma değer sağlayan güçlü takımlar kurarak büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz.

idefix’de İşe Alım

İdefix’te İşe Alım ve Yetenek Yönetiminin amacı ekibimizin vizyon ve stratejilerini gerçekleştirebilecek nitelikte, yenilikçi bakış açısına sahip kişileri istihdam etmektir. Bu doğrultuda doğru kişileri doğru işe yerleştirmek en büyük hedefimizdir.

İşe alım sürecimizde; idefix kültürüne ve pozisyon için aranan niteliklere uyumun değerlendirildiği yetkinlik bazlı görüşmeler ve teknik bilginin değerlendirildiği yönetici mülakatları gerçekleştirmekteyiz. Pozisyonun gerekliliğine göre adaylara vaka çalışması, kişilik envanteri, yabancı dil sınavı değerlendirme testi uygulanmaktadır.

Kariyer Fırsatları başlığı altında şirket içerisinde başvuruya açık pozisyonları görebilir ve eğer kariyerini yönlendirmek istediğin bir pozisyon varsa başvurunu buradan gerçekleştirebilirsin.

Kariyer Fırsatlarımıza Linkedin veya Turkuvaz bağlantılarımız üzerinden ulaşabilir, mevcut açık pozisyonlarımız için cv’nizi bizimle paylaşabilirsin.

alt text here
Açık Pozisyonlara Göz At


alt text here
Turkuvaz Genel Başvuru

idefix’de Gelişim

“Keşfet, Öğren, Fark Yarat” mottosuyla hareket eden Akademi ekibimiz, Grubumuz çalışanlarına değer katacak çalışmalar ile kültür ve değerler gelişiminin sürekliliğini sağlayan faaliyetlerle çözüm desteği sağlamaktadır.

Yetkinlik gelişimini sağlayan ve fark yaratan eğitim kaynaklarını etkin şekilde kullanarak tüm çalışanlarımıza ihtiyaç duydukları her alanda gelişim sağlamaktayız.

Çalışanlarımıza; özel projeler, fakülteler, yetkinlik gelişimini destekleyen eğitim programları gibi birçok alanda iş ortaklarımız ve iç eğitmenlerimizin desteği ile eşsiz bir eğitim deneyimi sunmaktayız.

Açık Pozisyonlar

Eğer siz de idefix kültürünün bir parçası olmak istiyorsanız, açık pozisyonlarımıza göz atın!