idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !

Biz Kimiz

1996 yılında Türkiye’nin en büyük kitapçısı olma hayaliyle çıktığımız yolun geride bıraktığımız 25 yılında; idefix olarak online fuardan yazar buluşmalarına, elektronik kitaptan sosyal sorumluluk projelerine sayısız sektörel ilk ve yeniliklere imza atmanın haklı gururu içerisindeyiz. Kitaplarla kitapseverleri buluşturma tutkumuzu nice çeyrek asırlara taşımak ve müşterilerimizin kitaptan elektroniğe, anne-bebek ürünlerinden küçük ev aletlerine kadar tüm ihtiyaçlarına karşılık verebilmek adına ‘‘Türkiye’nin Pazaryeri’’ olma hedefini taşıyoruz.

alt text here
 • Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

  Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.

  Kolay İade

  Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

  Müşteri Odaklı Deneyim

  Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!