4/5 - 19 Kişi Yorum Yap
16,40 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Ürün Açıklaması

Çocuğunuz yapma dediğiniz şeyi gözünüzün içine baka baka yapıyor mu? Yemeğini yemiyor ve yemeğiyle oynuyor mu? Alışverişe çıktığınızda "İsterim işte" diye tutturuyor mu? Hiç durmadan sorduğu sorularla sizi bunaltıyor mu? Yalan söylüyor mu? Ya da başkalarının yanında uslu dururken sizin yanınızda azıtıyor mu? Çocuğunuzun bu tür can sıkıcı davranışları aslında hiç tahmin etmediğiniz nedenlerden kaynaklanıyor olabilir. Bu kitap var gücünüzle ittiğiniz halde açamadığınız kapıları belki de sadece çekerek, kolayca açabileceğinizi gösteriyor.

Kitapları pek çok dile çevrilen tanınmış yazar Isabelle Fillozat, çocukluğun ilk yıllarında en sık karşılaşılan sorunlara farklı açılardan yaklaşıyor. Anne babasıyla aynı mesleği paylaşan, deneyimli bir psikolog ve iki çocuk annesi olan yazar, hem mesleki hem de kişisel deneyimlerini paylaşıyor. Bu sorunların nedenlerini ve bunlara nasıl yaklaşılabileceğini Anouk Dubois'nın sevimli çizimleri eşliğinde, herkesin anlayabileceği yalın bir dille anlatıyor ve çeşitli ipuçları veriyor. Bu kitabı okuduktan sonra çocuklara ve yaşama bakışınız tümüyle değişecek.

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 176

Baskı Yılı: 2012

e-Kitap:

Format: epub32x32.png

Sayfa Sayısı: 98

Baskı Yılı: 2012

Dili: Türkçe
Yayınevi: Kuraldışı Yayınları

 

Puanlamalar

%47,4
%36,8
%10,5
%0
%5,3
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

19.10.2020

PDR cinin önerisi

Psikolojik danışmanlık ve rehberlik yapan bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldığım bir kitap. Tavsiye ederim.

25.09.2020

Guzel bir kitap

Her ebeveynin, uzmanin okumasini tavsiye ederim.

13.07.2020

Bebeğiniz büyüyor

Her geçen gün yeni davranışlarını gözlemlediğiniz çocuğunuzun gelişim özelliklerini tanıyarak daha empati tepkiler geliştirmenize yardımcı olacak bir kitap. Yenidoğan bebeği görmeye giderken aileye alınabilecek en güzel hediye...

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.