4/5 - 18 Kişi Yorum Yap
16,40 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Ürün Açıklaması

Çocuğunuz yapma dediğiniz şeyi gözünüzün içine baka baka yapıyor mu? Yemeğini yemiyor ve yemeğiyle oynuyor mu? Alışverişe çıktığınızda "İsterim işte" diye tutturuyor mu? Hiç durmadan sorduğu sorularla sizi bunaltıyor mu? Yalan söylüyor mu? Ya da başkalarının yanında uslu dururken sizin yanınızda azıtıyor mu? Çocuğunuzun bu tür can sıkıcı davranışları aslında hiç tahmin etmediğiniz nedenlerden kaynaklanıyor olabilir. Bu kitap var gücünüzle ittiğiniz halde açamadığınız kapıları belki de sadece çekerek, kolayca açabileceğinizi gösteriyor.

Kitapları pek çok dile çevrilen tanınmış yazar Isabelle Fillozat, çocukluğun ilk yıllarında en sık karşılaşılan sorunlara farklı açılardan yaklaşıyor. Anne babasıyla aynı mesleği paylaşan, deneyimli bir psikolog ve iki çocuk annesi olan yazar, hem mesleki hem de kişisel deneyimlerini paylaşıyor. Bu sorunların nedenlerini ve bunlara nasıl yaklaşılabileceğini Anouk Dubois'nın sevimli çizimleri eşliğinde, herkesin anlayabileceği yalın bir dille anlatıyor ve çeşitli ipuçları veriyor. Bu kitabı okuduktan sonra çocuklara ve yaşama bakışınız tümüyle değişecek.

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 176

Baskı Yılı: 2012

e-Kitap:

Format: epub32x32.png

Sayfa Sayısı: 98

Baskı Yılı: 2012

Dili: Türkçe
Yayınevi: Kuraldışı Yayınları

 

Puanlamalar

%50
%33,3
%11,1
%0
%5,6
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

13.07.2020

Bebeğiniz büyüyor

Her geçen gün yeni davranışlarını gözlemlediğiniz çocuğunuzun gelişim özelliklerini tanıyarak daha empati tepkiler geliştirmenize yardımcı olacak bir kitap. Yenidoğan bebeği görmeye giderken aileye alınabilecek en güzel hediye...

08.07.2020

Çok güzel anlatım.

Anlatımı pek çok anne baba kitabınından daha akıcı ve açık. Çocuk yetiştiren herkes n okuması gereken bir kitap.

19.06.2020

Tavsiye ederim

Harika bilgiler var içinde. Yalnız olmadığınızı, herkesin başına gelen şeyler olduğunu ve bunun normal olduğunu anlamak çok rahatlatıcı. Okumasının da çok kolay ve eğlenceli olması da cabası.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.