4/5 - 114 Kişi Yorum Yap
10,25 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Ürün Açıklaması

"Paulo Coelho'nun ustalığı, herkese seslenebilmesinden kaynaklanıyor. Sevecen, ama etkili bir öğretmen. Kitapları tüm dünyada 100 milyon satmış olan Coelho'nun şaşırtıcı çekiciliğinin nedeni de bu olsa gerek."

Veronika, her istediğine sahip görünen, renkli bir yaşam süren, yakışıklı erkeklerle gezip tozan genç bir kadın olmasına karşın, mutlu değildir. Yaşamında bir şeylerin eksikliğini hissetmektedir. Başarısız bir intihar girişiminin ardından, kendine geldiği zaman bir akıl hastanesindedir. Üstelik çok kısa bir ömrü kaldığını öğrenir. Zaten ölmek isteyen Veronika bu süreçte, başka dünyaların insanlarını tanırken kendisini de keşfetmeye başlar…

Paulo Coelho'nun ülkemize yakın bir coğrafyada, Bosna ve Slovenya'da geçen Veronika Ölmek İstiyor adlı romanı, var oluşumuzun her dakikasına yaşam ile ölüm arasında bir seçim olarak yaklaşıyor. Toplumun alışılmış kalıplarının dışına çıkan, farklı düşünceleri yüzünden önyargıları göğüslemek zorunda kalan insanları anlatıyor.

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 203

Baskı Yılı: 2016

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 163

Baskı Yılı: 2010

Dili: Türkçe
Yayınevi: Can Yayınları

 

Puanlamalar

%68,4
%23,7
%6,1
%0,9
%0,9
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

18.05.2019

Düşünmeden al ve oku!

''Bir solukta okunacak kitap'' derler ya,işte tam da öyle.Yalın,laf kalabalığı yapmadan yazılmış başarılı bir yapıt.İnsanın iç dünyası ve diğer ''normal'' insanlarla verdiği savaşı anlatan; ölüm bilincine varan insanın doğasında ve davranışlarındaki değişimi çarpıcı şekilde yansıtıyor. Kütüphanenizde bulunması gereken Coelho kitaplarının başında geliyor.

05.04.2019

Farkındalık yaratıyor

İnsanın kendine neden ben bunları yapıyorum ve ne istiyorumu sordurabilecek bir kitap. Okunmalı. Bittiğine üzülmüştüm.

29.03.2019

Hayatın Değeri Bilinmeli!

Kitap bize yaşamın değerini bir kez daha hatırlatıyor. Aynı zamanda tanrı ve aşk kavramlarını da tekrar düşündürüyor, her sayfasında ayrı bir ders çıkarılabilecek güzel bir kitap. Sonunda biraz kızgınlık hissedebilirsiniz.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız