E-Kitap
Eve Dönmenin Yolları
32,50 TL

Elektronik kitap ürününüzü Kobo cihazlarından veya Kobo uygulamasından okuyabilirsiniz. Fiziki teslimat olmayacaktır.

Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Eve Dönmenin Yolları E-Kitap Açıklaması

Genç Latin Amerika edebiyatının parlak bir örneği

"Bir keresinde kayboldum. Altı ya da yedi yaşındaydım. Aklım başka yere gitmişti, birden annemle babamı kaybettim. Korktum ama sonra yolumu buldum ve eve onlardan önce vardım - ümitsizlik içinde beni arıyorlardı. Ama bence o akşamüstü esas onlar kaybolmuştu. Çünkü ben eve dönmeyi biliyordum ama onlar bilmiyordu."

2010 yılında Granta'nın İspanyolca yazan en iyi yirmi iki romancı arasında gösterdiği Şilili genç yazar Alejandro Zambra, üçüncü romanı Eve Dönmenin Yolları'nda belleğimizdeki lekeleri kazırken geçmiş ve şimdiki zaman arasında bocalayan insana kendine dönüş yolunu gösteriyor. Eve Dönmenin Yolları'ndaki yazar adayı anlatıcı tek başına yaşıyor, bolca sigara içiyor, kadınlarla birlikte oluyor, romanını yazmaya çalışıyor. Bu sırada da geçmişin izini sürüyor. Anlatıcıyla birlikte okur da Pinochet diktatörlüğünde yaşanan zor zamanlara, büyük 1985 depreminin acı kayıplarına, çocukluk aşklarına, hayal kırıklıklarına dönüyor.
(Tanıtım Bülteninden)

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 146

Baskı Yılı: 2015

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 128

Baskı Yılı: 2015

Dili: Türkçe
Yayınevi: Notos

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

09.07.2020

güzeldi

çok tavsiye edilen bir kitaptı beğendim.

22.12.2019

Güzel bir his

Güzel bir his kalıyor bedeninizde bu romanı bitirdiğiniz zaman, bir sıcaklık ve samimiyet. İnce ve akıcı. Çok hoş bir dille yazılmış

20.01.2015

eve dönmenin yolları

kısa, net bir kitap. günümüzün romanı nasıl olmalıysa öyle. ben çok sevdim.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.