idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (5)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (10)
  • Soru ve Cevap (1)

Mundi Çocuk Köstebek Tilki ve At - Charlie Mackesy

Bildiğiniz ama görmezden gelerek unuttuğunuz değerlere hayat veren, içinizdeki çocuğu hayata döndüren, hayal dünyanızı genişleten ve yüreğinizi ısıtan bir kitap düşünün. İçinde barındırdığı sevgi ve dostluk ile Çocuk, Köstebek, Tilki ve At; tam olarak böyle bir kitap. Charlie Mackesy'nin kaleme aldığı kitap, her yaş ve her çağ için uygun bir eser. Farklı yaş gruplarındaki okuyucularına farklı mesajlar veren kitap, ebeveynlerin çocuklarıyla birlikte tekrar tekrar okumak isteyecekleri nitelikte. Çocuk, Köstebek, Tilki ve At adlı kitapta sizleri neler beklediğinden kısaca bahsedelim.

 

"Çocuk, Köstebek, Tilki ve At" adlı kitabı neden okumalısınız?

Yuva aramak için Çocuk'un kırlarda tek başına yolculuğa çıkmasıyla başlayan kitap; önce bir köstebek, sonra bir tilki ve atla tanışıp dost olmasıyla devam ediyor. Dört arkadaş, yol boyunca birbirlerine sordukları sorular ve yaptıkları konuşmalarla sizi hayat, sevgi, iyilik, dostluk, güven ve ihtiyaçlar üzerine düşündürüyor. Her yaşın okurken kendine dair bir şeyler bulacağı ve yeni keşifler yapacağı kitabıyla Charlie Mackesy; hiçbir fırtınanın sonsuza kadar sürmeyeceğinin, her bireyin birbirinden farklı ve bir o kadar da özel olduğunun altını ustalıkla çiziyor. Çocuk, Köstebek, Tilki ve At adlı kitap; eleştirmenler tarafından yalnızca büyüleyici bir kitap olarak değil derinlikli bir sanat yapıtı olarak da görülüyor. Charlie Mackesy'nin büyüleyici ve yüreğinizi saran çizimleriyle bezenen kitap, Mundi etiketiyle yayımlanıyor ve 128 sayfadan oluşuyor. Anlattıkları ve çizimleriyle yüreğinize dokunan eser, yolunuza ışık tutan bir "mutluluk rehberi" olarak baş ucu kitabınız hâline gelecek! Samimi ve sürükleyici anlatımı sayesinde bir solukta okuyacağınız kitabı, büyülü dünyasında kaybolmak için tekrar tekrar okumak isteyeceksiniz!

 

Bunları biliyor muydunuz?

Charlie Mackesy'nin ilk olarak 2019 yılında yayımlanan Çocuk, Köstebek, Tilki ve At isimli kitabının The Sunday Times çok satanlar listesinde uzun bir süre boyunca ilk onda kaldığını ve aynı yıl içerisinde hem Barnes and Noble hem Waterstones tarafından "yılın kitabı" ödülünü kazanan ilk eser olduğunu biliyor muydunuz? Ayrıca kitap, 2020 yılında da Nielsen Çoksatar Ödüllerinde "Platin Ödül" kazanan sekiz kitaptan biri olur. 2020 yılında Maddox Gallery "yılın sanatçısı" ödülünü alan Charlie Mackesy, aynı yıl İngiliz Kitap Ödüllerinde "yılın illüstratörü" ödülüne de layık görülür. Tankut Baler tarafından Türkçeye çevrilen eser, yayımlandığı ilk günden itibaren tüm dünyada büyük ses getirirken iki buçuk milyondan fazla okura ulaşır.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Charlie Mackesy'nin Çocuk, Köstebek, Tilki ve At adlı eserini okuduktan sonra dilerseniz Samed Behrengi'nin dünyadaki farklılıkları anlamak isteyen cesur bir balığın hikâyesini anlattığı Küçük Kara Balık ve Antonie de Saint-Exupery'nin anlatımıyla yüreğinizi sardığı Küçük Prens adlı kitaplara göz atabilirsiniz.

 

Katkıda Bulunanlar
Yazar:Charlie Mackesy
Çevirmen:Tankut Baler

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.