3,5/5 - 6 Kişi Yorum Yap
19,00 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Gazap Tohumları - Dollanganger Ailesi Serisi 3.Kitap E-Kitap Açıklaması

Yıkıntılardan kurulan bir ailenin karmaşık duyguları.. Chris ve Cathy kötülük ve yalanların gölgesinde filizlenen aşklarını yaşayabilmek için sonunda gözlerden ırak çok güzel bir eve sahip olmuşlardı. Ne var ki, yıllar önce çatıda günahlar üzerine tohumları atılan ailenin bireyleri küçük Bart ve ağabeyi Tory, bunun bedelini ödeyeceklerdi. Her geçen gün bir yenisini öğrendikleri gerçekler çocukları dipsiz bir kuyuya çekiyordu... ama unutulmaması gereken bir ayrıntı vardı: Yıkıntılardan güller de yeşerirdi. V.C. Andrews'un bugüne dek milyonları etkisine alan Çatı fenomenine sizde katılın.
(Tanıtım Bülteninden)

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 272

Baskı Yılı: 2014

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 197

Baskı Yılı: 2010

Dili: Türkçe
Yayınevi: Altın Kitaplar

 

Puanlamalar
%50
%16,7
%16,7
%0
%16,7
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

13.10.2014

gazap tohumları

serinin bu kitabı konu olarak başka bir boyuta ulaşmış bir çok yararlı ve ders çıkarılacak konuyu ele alıyor bizlere hayat öğütleri veriyor her bireyin hayatını başka pencerelerden gösteriyor dışarıdan kınayabileceğimiz insanları bize içeriden gösterip onları anlamamızı empati kurmamızı sağlıyor farklı psikolojileri anlamamıza olanak sağlıyor başka sitelerdeki bazı insanlar  insanlar bu kitabı iğrenç ve sapık bulmuş konuyu ana düşünceyi anlamamış bence anlatmaya çalışılan çok güzel önemli olan derine inebilmek mükembel bir kitap herkese tavsiye ederim ama bazı yerleri biraz sıkıcı buna aldanıp kitabı yarım bırakmayın bana katılan varsa yorum yapsın.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.