En Gerçek Dünya

Yazar : Soner Işıksal
Yayınevi : Entropol Kitap

4/5 - 6 Kişi Yorum Yap
Bilimkurgu öyküsü e-kitaptan okunur! Türkiye'nin ilk profesyonel "sadece" çevrimiçi yayınevi Entropol Kitap'ın ikinci yayını "En Gerçek Dünya", yazar Soner Işıksal'ın duru bir anlatımla kaleme aldığı yedi bilimkurgu öyküs ... Tamamını gör
9,90
ya da
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Ürün Açıklaması

Bilimkurgu öyküsü e-kitaptan okunur!
Türkiye'nin ilk profesyonel "sadece" çevrimiçi yayınevi Entropol Kitap'ın ikinci yayını "En Gerçek Dünya", yazar Soner Işıksal'ın duru bir anlatımla kaleme aldığı yedi bilimkurgu öyküsünü içeriyor.
"Artık sanatının önünde hiçbir engel kalmayacak. İstediğin bütün gözlemleri yapabileceksin. Bütün ödülleri toplayacaksın. O ikinci sınıf sanatçıların da, laboratuvardan çıkmadan insan modellediğini sanan bilim insanlarının da hepsinin canına okuyacaksın!"
Sanatı uğruna aşkı kurban eden bir android sanatçısının ızdırabı, distopik bir zamanda zekâ oyunları ile avutulan kalabalıklar, apokaliptik bir dünyada baba ve kızının tanıdık ilişkisi, gerçekliğin sorgulandığı politik oyunlar gibi konuları ile gerçekliğin, ötekiliğin, umudun sorgulandığı bu öyküler; eleştirel dili ile okuyucuyu günümüzün karanlığı ile yüzleştiriyor, yine de geleceğe dair iyimserliği elden bırakmıyor.
"Atalarımız bize teşekkür etti. Bu bostanlar, eskiden gökdelendi."

Format: epub32x32.png

Sayfa Sayısı: 61

Baskı Yılı: 2014

Dili: Türkçe
Yayınevi: Entropol Kitap

 

Ürün puanlamaları

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!