idefix
idefix Müşterilerine 3 Aylık Spotify Premium Üyeliği Hediye!*Kampanyaya sadece daha önce Spotify Premium üyesi olmamış müşteriler, sadece 1 kez katılabilir.


*idefix.com web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden, 2 Ağustos 2022 – 2 Ağustos 2023 tarihleri arasında alışveriş yapan, e-mail alma izinli müşterilere 3 aylık Spotify Premium üyeliği hediye edilecektir.

*3 aylık ücretsiz Spotify Premium üyelik linki, alışverişiniz sonrası e-mail ile gönderilecektir.

*Her müşteriye 1 kez Spotify Premium ücretsiz üyelik aktifleştirme linki iletilecektir.

*Bu teklif Spotify Premium Bireysel için geçerlidir. Deneme süreci bittikten sonra ayda 20,99 TL ile ücretlendirilmektedir. Müşteriler diledikleri zaman iptal edebilir.

*Spotify Premium Üyeliğini aktifleştirme hakkı 1 Ekim 2024 tarihinde son bulmaktadır.

*Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi, e-mail ile iletilen kodlara ve linklere ilişkin bilgileri silme/atma halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır.

*E-mail ile iletilen indirim kodlarının kaybedilmesi halinde Spotify ve idefix’in hiçbir sorumluluğu yoktur.

*Spotify ve idefix her zaman, tek taraflı olarak kampanyayı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, kampanya koşulları’nda herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

*Spotify Premium promosyon teklifi şartları hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

*Katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.

 
Kampanya Geçerlilik Tarihi: 02.08.2022 – 02.08.2023
 
 
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.