İhtiyacın olan
Tüm Kırtasiye
Ürünleri
idefix'te!

ihtiyacın olan tüm kırtasiye ürünleri idefix'te!

EN GÜZEL KALEMLERLE YAZILMIŞ YAZILARI OKUMAK NE GÜZEL ŞEY

EN GÜZEL KALEMLERLE YAZILMIŞ YAZILARI OKUMAK NE GÜZEL ŞEY

Bir ofis masasının ya da kalem kutusunun olmazsa olmazı nedir deseler, ilk akla gelen cevap elbette kalemler olacaktır. Not alırken, metninizi düzenlerken, bir şeyler imzalarken eliniz öncelikli olarak kalem arar. Ders çalışırken önemli yerlerin altını çizmek için fosforlu kalemlerden farklı kalınlıklara sahip kalem setlerine, ders notlarınızı daha anlaşılır kılmak için kullanabileceğiniz farklı renklerde tükenmez kalemlerle daha verimli bir çalışmanın formülünü kolayca bulabilirsiniz.

ALDIĞIN NOTLARI DÖNÜP OKUMAK NE GÜZEL ŞEY

Sadece okul malzemeleri değil ofis malzemeleri arasında da vazgeçilmezlerden olan defterler de idefix’te birbirinden farklı seçeneklere sahip. Ders çalışırken ya da toplantıdayken hayat kurtaracak not defterlerinden tutun da konu içeriklerini tekrar dönüp bakmak için yararlanabileceğiniz bloknotlara, farklı tasarımlarıyla dikkat çeken A4 veya A5 boyutlarında okul defterlerinden kişiselleştirebileceğiniz butik defterlere keyifle kullanabileceğiniz defterler arasında sizin favoriniz hangisi?

ALDIĞIN NOTLARI DÖNÜP OKUMAK NE GÜZEL ŞEY

GEREKEN HER ŞEYİ BİR ARADA TAŞIMAK NE GÜZEL ŞEY

GEREKEN HER ŞEYİ BİR ARADA TAŞIMAK NE GÜZEL ŞEY

Kalemler, defterler, kitaplar, bilgisayar derken gün içinde ihtiyaç duyabileceğiniz ne çok şey var... Bu kırtasiye eşyaları ve daha fazlasını derli toplu taşımak, deforme olmalarına izin vermeden her daim elinizin altında hazır bulundurmak, bu sırada da sırt ağrıları ile boğuşmamak istiyorsanız hayatınızı kolaylaştıran çantalara göz atmayı ihmal etmemelisiniz. Askılı olanlardan elde taşınabilir modellere, zevkinize uygun pek çok seçenek ile hem iş ortamına uygun hem de renkli iç dünyanızı yansıtan pek çok alternatife idefix fırsatlarıyla ulaşabilirsiniz.

SEVDİĞİN OBJELERİN ARASINDA OKUMAK NE GÜZEL ŞEY

Masaüstü ofis malzemeleri bir çalışma ortamının en önemli araçları şüphesiz. Kalemlerden silgilere, defterlerden çeşitli setlere pek çok araç hem çalışmanızı daha verimli kılmak hem de keyifli hale getirmek için var. Bunun yanı sıra bir çalışma masasını daha da cazip kılacak başka detaylar arıyorsanız; sevdiğiniz figürler, sevdiklerinizin fotoğraflarını yerleştirdiğiniz çerçeveler, renkli kalemlikler, dünya küreleri ve daha neler neler diye devam edebilecek bir liste sunmak mümkün. Bu objeler arasında çalışırken çalışmayı sıkıcı bir uğraş olmaktan çıkarabilirsiniz.

SEVDİĞİN OBJELERİN ARASINDA OKUMAK NE GÜZEL ŞEY

HAYAL DÜNYASINI RENKLENDİRMEK NE GÜZEL ŞEY

HAYAL DÜNYASINI RENKLENDİRMEK NE GÜZEL ŞEY

Hayal dünyanız ne kadar renkli bilemeyiz ama bunu kağıda dökmek için ihtiyacınız olan her şeyin idefix’te olduğunu söyleyebiliriz. Birbirinden renkli boya çeşitleriyle hayal gücünüzü özgür bırakabilirsiniz. İster kuru boya olsun, ister sulu boya, ister pastel boya... Aradığınız her türden boya çeşidine idefix’ten ulaşabilirsiniz. Birbirinden zengin renk skalasındaki alternatifler yine de benim hayallerime yetmez diyorsanız renkleri karıştırıp yeni tonlar elde etmek de size kalmış. Kırtasiye seti sevenlerin gözdesi renkli boyama setleri ile yaratıcılığınızı geliştirebilirsiniz.

UFAK HATALARI ÇABUCAK DÜZELTİN

Kırtasiye malzemeleri arasında en az kalem kadar önemli bir şey daha varsa o da hataları ortadan kaldıran silgiler. Yazdığınız sayfada iz bırakmaması kadar lekeyi dağıtıp yaymaması bir silgiyi alırken dikkat etmeniz gereken özelliklerin başında geliyor. Bunun yanı sıra silerken parçalanmaması ve sayfayı zedelememesi de diğer kıstaslar arasında. Tüm bunlara birbirinden renkli ve çeşitli formlarda eğlenceli modeller de eklenince hata yapmak baş ağrıtıcı bir şey olmaktan çıkıyor.

UFAK HATALARI ÇABUCAK DÜZELTİN

SANA NE LAZIMSA, HEPSİ idefix.com’da!

SANA NE LAZIMSA, HEPSİ idefix.com’da!

Önce okul araç gereçleri, sonra büro malzemeleri derken kırtasiye ürünleri her daim yaşantınızın önemli bir parçası. Okul sıralarında başlayıp iş hayatında devam eden çalışmak, biçim ve içerik değiştirse de sonu gelmeyen bir iş. Fakat bu onun sıkıcı ya da yorucu olduğu anlamına da gelmiyor. Nasıl yazmayı seviyorsanız ona uyumlu kalemlerden fikirlerinizi yazıya döktüğünüz defterlere, masaüstü gereçlerden çantalara, idefix’in kırtasiye bölümüne göz gezdirerek kendinize daha verimli ve daha etkili bir çalışma atmosferi yaratabilirsiniz.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.