1/5 - 75 Kişi Yorum Yap
11,80 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Kağıt Helva E-Kitap Açıklaması

(...) Derken o yolculukta bir an geliyor, durup geriye bakma gereği duyuyorum. Geçtiğim yolları, uğradığım durakları, güzergâh boyu karşılaştıklarımı anımsıyorum.

Bu kitap dünden bugüne yazdıklarımdan ufacık bir seçkidir. Bir alıntılar kitabı. Karın doyursun diye değil, tadımlık niyetine.

Kağıdın üzerine konmuş birkaç tatlı kelam.
Kâğıt Helva...
Elif Şafak

Ciltli:

Sayfa Sayısı: 156

Baskı Yılı: 2013

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 160

Baskı Yılı: 2013

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 100

Baskı Yılı: 2009

Dili: Türkçe
Yayınevi: Doğan Kitap

 

Puanlamalar
%51,9
%11,1
%0
%0
%37
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

17.12.2013

Bu Kitap Bir zeka belirtisi ama Sivri zeka:)

Kitabı raflarda görünce güldüm ama sinirden. Böyle birşey olabilir mi? Eski yazdığı kitaplardan alıntılar! Dünya edebiyatında hiç kimse akıl edememiş ama Elif hanım bu zekayı göstermiş:)
Resmen diyor ki alnınızda enayi yazıyorsa alın okuyun. Tamam anladık yazar değil tüccarsın ama ticaretin bile bir ahlakı olur, müşteri bu kadar aptal yerine konulmaz!!!

08.07.2010

Yazık..

Elif Şafak muhteşem bir yazar ama bu kitabı almak hiç içimden gelmedi, gelmiyor da. Zira, sadece ticari amaçla piyasaya sürülmüş bir kitap olduğunu düşünüyorum ve çok pahalı.

27.02.2010

Yakışmadı

Elif Şafak'ın Siyah Süt haricindeki kitaplarını okudum; fakat bu kitabı okumayacağım. Böyle iyi bir yazarın 18 tl gibi yüksek bir fiyata ticari bir iş yapması hayal kırıklığı oldu.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.