0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
30,00 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Ürün Açıklaması

“İnsan dediğimiz, sandığımızdan çok daha güçlü ve hayata uyum yeteneği çok daha yüksek bir varlık! En önemlisi, yaşama içgüdüsü, bütün acılardan daha kuvvetli!”

Güzel denemeyecek suskun bir kız Ala… Çocukluğunda yaşadığı travmaların ruhundaki yansımalarıyla terapistin karşısında, ancak konuşmuyor. O konuşmakta direndikçe terapist tarihin mahrem yerlerinden bulup çıkardığı unutulmuş hikâyeleri döküyor ortaya: Genç firavun Tutankamon’un esrarlı hikâyesi, Hitler ve Freud'un farklı kişiliklerinden anekdotlar, Katerina’nın, Prenses Süreyya’nın ve Eva Peron’un hüzünlü yaşamlarından küçük kesitler…

Sonunda direnci kırılan Ala’nın, içinde umutsuzluğu, başarısızlıkları ve hayal kırıklığını da barındıran sıradışı öyküsü ortaya çıkıyor.

Çirkin genç kızın açıldıkça güzel bir prensese dönüşmesi ve psikanalizin sihirli değneğinin dokunduğu yerde ortaya çıkan bir başarı öyküsü…

Bu roman aynı zamanda İstanbullu Gelin adıyla televizyon dizisi olarak yayınlanmış ve özellikle terapi sahneleriyle ülkemizde adeta fenomen haline gelmiştir.

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.