E-Kitap
Galaktik Tiyatro
10,90 TL

Elektronik kitap ürününüzü Kobo cihazlarından veya Kobo uygulamasından okuyabilirsiniz. Fiziki teslimat olmayacaktır.

Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
Satın aldığım E-Kitaplarımı iade edebilir miyim?
E-Kitap iadesi olmayan bir dijital üründür. Ancak ürünün ayıplı olması halinde (içerik problemleri, teknik sorunlar vb) cayma hakkı kullanılabilir.

Galaktik Tiyatro E-Kitap Açıklaması

Galaktik Tiyatro, bilim ve bilimkurgu yazarı Tevfik Uyar'ın ikisi ödüllü altı adet öyküsünü içeriyor. Bu öykülerden her birisi gelecekte, alternatif tarihte ya da apokaliptik bir atmosferde kurgusal bir dünya inşa etmenin yanısıra, onun içindeki insanların duygu ve düşünce dünyalarını da ele alıyor, her durum ve koşula uyum sağlayan bu tuhaf canlıdan derinlemesine ve detaylı olarak bahsetmeyi de ihmal etmiyor.

"Bilimkurgu İnsan Öyküleri" altbaşlığına sahip olan Galaktik Tiyatro, bilimsel ya da fantastik bir atmosfer içerisinde yaşanmış insan öyküleri aslında.

  1. Fırıldak (Türkiye Bilişim Derneği 15. Bilimkurgu Öykü Yarışması 2.'si)
  2. Galaktik Tiyatro (GİO Ödülleri 2013 öykü seçkisi)
  3. Tanrı Misafiri
  4. Zamanın Esiri (Zamansız Apollonia - MATDER "Dikkate Değer Öykü")
  5. Başkalaşım
  6. Son Mektup (Türkiye Bilişim Derneği 14. Bilimkurgu Öykü Yarışması 2.'si)

"Bir uzaylı istilasını arka planına alan, aşk ve dostluk gibi insani halleri etkili bir biçimde kullanan, bir grup insan arasındaki karmaşık ilişkiyi tekinsiz, post-apokaliptik bir atmosfere ustalıkla yerleştiren Tevfik Uyar'ın yazdığı "Fırıldak" adlı öykü Jüri tarafından ikinciliğe değer bulundu."

Türkiye Bilişim Derneği Öykü Yarışması Jürisinin Açıklamalarından...

Format: epub32x32.png

Sayfa Sayısı: 106

Baskı Yılı: 2014

Dili: Türkçe
Yayınevi: Entropol Kitap

 

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.