4/5 - 134 Kişi Yorum Yap
20,00 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Ürün Açıklaması

Bir yolculuk sırasında Beatles'ın "Norwegian Wood" adlı parçasını duyan kahramanımız 37 yaşındadır ve bu parça onu Tokyo'da geçirdiği üniversite yıllarına götürecektir. En yakın arkadaşının intihar edişi, geçen zamanın ardından onun kız arkadaşıyla yakınlaşması, araya giren zorunlu ayrılık ve yeni bir kız arkadaş. "İmkânsızın Şarkısı" yalın, çarpıcı ve sıcak bir aşk hikâyesini anlatıyor. Yazarı HARUKİ Murakami Japon edebiyatının aykırı, ama en çok okunan yazarı. Japon geleneklerinin dışında geliştirdiği üslubuyla adından çok söz ettiren Murakami'yi dünyaya tanıtan roman "İmkânsızın Şarkısı".

1968-1970 yılları arasında geçen olaylar, o günün toplumsal gerçeklerini de satırlara taşıyor. Ama romanın odağında bu toplumsal olaylar değil üçlü bir aşk var. Gençliğin rüzgârıyla hareketlenen "İmkânsızın Şarkısı"nı ölümle erken karşılaşan gençlerin hayatı yönlendiriyor. Hiçbir şeyin önem taşımadığı, amaçsızlığın ağır bastığı, özgür seksin kol gezdiği bir öğrenci hayatı... Ama diğer yanda da yoğun duygular var... İmkânsız aşklar, imkânsız şarkılar söyleten. Hemen hemen her Japon gencinin okuduğu roman anayurdu dışında da çok kişi tarafından sahipleniliyor.

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 352

Baskı Yılı: 2015

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 296

Baskı Yılı: 2004

Dili: Türkçe
Yayınevi: Doğan Kitap

 

Puanlamalar

%65,7
%19,4
%7,5
%3
%4,5
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

12.12.2019

Tabi ki okunası :)

Sonunu merak ettiğim halde bitmesini istemediğim bir kitaptı ve tabi ki Murakami olunca mutlaka okunmalı.

23.10.2019

Harika bir başlangıç

Benim okuduğum ilk Murakami kitabı olup, her satırı okurken gözümde canlanan kitap. Zaten Imkansızın Şarkısından sonra tüm Murakami kitaplarını takip etmeye başladım ve bir solukta ruhunuza dokunacak güzel bir hikayesi olduğunu söyleyebilirim. Murakami ile tanışmak için ideal bir başlangıç olabilir.

01.10.2019

mükemmel

başından sonuna keyifle okudum. kesinlikle tavsiye ediyorum

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız