4/5 - 55 Kişi Yorum Yap
36,48 TL
48,0 TL %24
- Teslimat Seçenekleri -
Hızlı Teslimat : 26 Ekim
Standart Teslimat : 27 - 02 Kasım
Standart Teslimat’ta 100 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

'Çektiğin acıyı ben de anlıyorum. Fakat bu herkesin başından geçiyor. O yüzden senin de katlanman gerek. Sonrasında kurtuluş geliyor. O zaman artık sen, hiçbir şeyi dert etmeyecek, üzülmeyeceksin. Hepsi kaybolup gider.


 


Geçici heveslerin hiçbir değeri yok. Burası dünyanın sonu. Dünya burada sona erer, ötesi yoktur. O yüzden sen de artık hiçbir yere gidemezsin.'


 


Gölgesini kaybeden, kafataslarından eski rüyaları okuyan bir adam ve dünyanın sonu gelmeden önce yaşayacak sadece birkaç saati kalmış bir kahraman. Haşlanmış Harikalar Diyarı ve Dünyanın Sonu XXI.yüzyıl edebiyatına damgasını vuran, kült yazar Haruki Murakami'den bilimkurguyu masalsı bir dünyanın içinde var eden, Kafkaesk bir psikolojik gerilime göz kırpan bir roman.


(Tanıtım Bülteninden)

 

Eleştiri / inceleme

TÜMÜNÜ GÖSTER

Sabit Fikir

Şahane Bir Kitap

Bilinçaltınızın derinliklerinde bir şehir olduğunu hayal edin; surlarla çevrili, içinde kuzeyden güneye aheste aheste akan bir ırmağın ikiye böldüğü, tek boybuzlu atların pırıl pırıl tüyleriyle sokaklarında cirit attığı, huzur dolu, sonsuz dinginlikle kaplı bir şehir. Ölümsüzlüğün hüküm sürdüğü bu yere insanlar gölgelerini terk ederek ve zamanla yüreklerini yitirerek giriyor olsunlar, tek boynuzlularının kafataslarının içine düşlerini ve yüreklerinin derinliklerindekileri yüklüyor olsunlar. Ve adı: Dünyanın sonu olsun, temel meselemiz ise sonsuza kadar orada kalmakla, sonsuza kadar oradan kaçmak arasındaki seçiminiz…
.

SABİTFİKİR’DE OKU
27.7.2016

Puanlamalar

%69,8
%20,8
%3,8
%3,8
%1,9
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

22.09.2020

Sürükleyici

Kitabı elime aldım, gece bittiğinde ancak bırakabildim. Kitap sizi bir kere içine çektiğinde çıkmak hiç kolay olmuyor..

21.08.2020

Evrimsel Çelişkiler

Murakami ile ilk tanışma kitabımdı. Başlangıç için güzel bir kitap olduğunu düşünyorum. Daha sonra Murakami'nin bir çok kitabını okudum. bu kitapta beni rahatsız eden tek şey, kitabın evrimden bahsederken kendi ile çelişmesiydi fakat çelişkiler Murakami okurken çok takılmamanız gereken bir konu.

12.04.2020

Yazar ve sanatı..

Yazarın her eseri bir başka dünyayı içimize oturtuyor. Değişik, ilginç, sürükleyici...M.Turgut

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.