4/5 - 11 Kişi Yorum Yap
30,15 TL
45,0 TL %33
- Teslimat Seçenekleri -
Hızlı Teslimat : 04 Haziran
Standart Teslimat : 05 - 09 Haziran
Standart Teslimat’ta 100 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Çok bunaldım, artık hiçbir şeyden zevk alamıyorum!

 Kaygı ve korkularım beni ele geçirdi,  nasıl baş edeceğimi bilemiyorum!

Öfkemi kontrol edemiyorum! • Suçluluk duygusundan kurtulamıyorum!


Evinizdeki Terapist, kolay anlaşılır dili ve pratik uygulamalarıyla, size kendi kendinizin terapisti olmayı öğreterek sorunlarınıza kalıcı çözümler bulmanıza yardımcı olacak bilimsel bir kitaptır.

"Hayatınızı gerçekten değiştirecek bir kitap çok nadiren karşınıza çıkar. Evinizdeki Terapist de böyle bir kitap. Dennis Greenberger ve Christine A. Padesky psikoterapi bilimini ve engin tecrübelerini süzgeçten geçirerek değişime yönelik kolay anlaşılabilir ve kılavuz niteliğinde bir kitap yazmışlar.”


- Kognitif Terapinin kurucusu Dr. Aaron T. Beck - 


“Dr. Greenberger ve Dr. Padesky, kapsamlı bir şekilde güncellenmiş ve en son çıkan araştırma ve terapötik yeniliklerle dolu ikinci baskıyı yazmış olan parlak terapistlerdir… Zorlayıcı ruh halleri ya da duygularla mücadele eden herkes bu kitabı okumalı.”


- David H. Barlow, PhD, ABPP - 


(Tanıtım Bülteninden)

 

 

 

Puanlamalar

%54,5
%36,4
%0
%9,1
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

13.03.2019

Hayatınız eskisinden daha iyi olabilir.

Evlerimizde nasıl ilkyardım için gerekli ekipmanlar bulunuyorsa ruh sağlığınıza iyi gelebilecek mutlaka her evde olması gereken bir kitap. Sade ve anlaşılır şekilde yazılmış oldukça donanımlı bir kitap. Ruh halinizi anlamak ve iyileşmek için ve karşınızdaki insanları daha iyi anlamak istiyorsanız mutlaka okumalısınız. Ruh sağlığı alanında çalışan biri olarak meslektaşlarıma da önerebileceğim bir kitap.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız