product image
Sola Unitas
4.66 (82 yorum)
Satıcı: idefix (4.1)
Tek Çekim x 100.05 TL = 100.05 TL
11 Aralık Pazartesi kargoda
Kitap Formatı
Ürünün Kampanyaları
discount400 TL Üzeri Kitaplarda Geçerli Sepette 40 TL İndirim
Kitap FormatıCiltsiz
Basım DiliTürkçe
İlk Baskı Yılı2016
Sayfa Sayısı
Hamur Kalitesi2. Hamur
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (82)
  • Soru ve Cevap (0)

Sola Unitas Seninle Başlamadı - Mark Wolynn

Yaşadığınız deneyimlere yüklediğiniz anlamların size ait olmama ihtimalini hiç düşünmüş müydünüz? Bir başkasının travmasını yaşıyor, duygularını hissediyor olabilir misiniz? Sebepsiz yere üzgün ya da huzursuz hissetmenizin, geçmişte yaşadıklarınızdan bağımsız, bilinçaltınızın derinliklerinde gizlenen farklı bir nedeni olabilir. Kalıtsal aile travmalarının kişiliğiniz üzerindeki etkilerini merak ediyorsanız Mark Wolynn'in "Seninle Başlamadı" adlı kitabı, kendinizi daha iyi tanıma ve anlama sürecinize katkı sağlayacak harika bir eser! Gelin başucu kitabınız olmaya aday bu eserde sizi neler beklediğinden kısaca bahsedelim.

 

"Seninle Başlamadı" adlı kitabı neden okumalısınız?

"Seninle Başlamadı", Mark Wolynn'in San Francisco'daki Kalıtsal Aile Travmaları Enstitüsünde yaptığı çalışmalardan elde ettiği deneysel gözlemlerin bir sentezinden oluşuyor. Bilimsel verilerle ve vaka örnekleriyle bezenen kitapta; "Aile Travmaları", "Çekirdek Dil Haritası" ve "Yeniden Bağlanmaya Giden Yollar" isimli üç bölüm yer alıyor. Yazar; kitabında kalıtsal aile travmalarının nesilden nesile nasıl aktarıldığını, insan üzerinde yarattığı olumsuz etkilerini ve bu sorunlarla nasıl baş edileceğini anlatıyor. İlaçlarla ve geleneksel psikoterapi yöntemleriyle uzun zamandır çözülemeyen sorunlara yönelik mucizevi bir yaklaşım sunan kitap sayesinde çekirdek dilinizi çözebilir, öz benliğinizi tamamlayan sihirli cümleleri bulabilirsiniz. Böylece yaşamsal döngüde tam olarak nerede durduğunuzu belirleyebilir, hayatın akışı içinde farkında olmadan başkasından devraldığınız hislerin ayrımına varabilirsiniz. Bir solukta okuyacağınız eserin son satırlarına geldiğinizde ise muhtemelen kendinizi şu cümleleri düşünürken bulacaksınız: "Ben kimin duygularını yaşıyorum?"

 

Bunları biliyor muydunuz?

Mark Wolynn'in aniden ortaya çıkan ve bilinen bir tedavisi olmayan göz hastalığının şifasını aramak için çıktığı yolda çeşitli ezoterik deneyimler yaşaması üzerine kalıtsal aile travmalarıyla ilgili araştırmalar yapmaya başladığını biliyor muydunuz? "Seninle Başlamadı" adlı ilk eseri, 2016 yılında ABD'de "It Didn't Start With You" ismiyle İngilizce olarak yayımlanır. Usta yazar Tara Brach'in "Kalıpları altüst eden bu kitap, kalıtsal aile travmaları konusunda anlayışı geliştiren ve acı çekmeye son verebilecek güçlü araçlar sunuyor. Mark Wolynn iyileşmeye doğru yapılacak seyahatte güvenilir ve bilge bir rehberdir." sözleriyle ifade ettiği eser, yayımlanmasının ardından 19 farklı dile tercüme edilerek büyük bir başarıya imza atar. Pittburgh Üniversitesi ve The New York Open Center başta olmak üzere dünyanın dört bir yanında eğitimler veren Wolynn'in eseri, 2016 yılında Gümüş Nautilus Kitap Ödülü'ne layık görülür. Eser yine aynı sene içinde Umut Kısa'nın editörlüğünde Mine Madenoğlu tarafından Türkçeye çevrilir. Sola Unitas Yayınları'nın "Seninle Başlamadı" ismiyle okurlarla buluşturduğu eser, 280 sayfadan oluşur.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Eserinde odaklandığı farkındalık uygulamaları sayesinde okurlarının beğenisini kazanan yazarın, başucu rehberi niteliğindeki kitabını okuduktan sonra dilerseniz "Seninle Başlamadı - İmzalı ve Özel Baskı"sını da psikolojiyle ilgilenen sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

 

 

Katkıda Bulunanlar
Yazar:Mark Wolynn
Çevirmen:Mine Madenoğlu

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.

100,05 TL