idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (2)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (2)
  • Soru ve Cevap (0)

Olmayan Ülke, gerçeküstü hikâyesiyle okuyucularını benzersiz bir serüvene davet ediyor. On üç başlıkta ilerleyen eserde her bölümünde hikâyenin farklı bir aşamasına değiniliyor. Sürükleyici ve çarpıcı hikâyesiyle dikkat çeken Olmayan Ülke, her satırında heyecan ve merak hissi uyandırıyor. Yaratıcılığın gücünden beslenen öykü, içerdiği fantastik olaylarla okuyanların hayal gücünü harekete geçiriyor. İlgi çekici ve farklı hikâyesiyle tüm okuyuculara hitap eden öykü, öncelikle okul çağındaki 6-10 yaş arası çocuklar için uygun görülüyor. Gelin, sıra dışı ve masalsı bir anlatımla okuyucusuna ulaşan Olmayan Ülke adlı öykü kitabının ayrıntılarına göz atalım.

 

"Olmayan Ülke" adlı kitap, çocukların gelişim sürecine nasıl katkı sağlar?

Olmayan Ülke, çarpıcı hikâyesiyle okuyucusunu etkisi altına almayı başarıyor. Öykü, insanlar ile büyücülerin düşmanlığı temelinde şekilleniyor. Öyküde padişahın üç kızından biri olan Su Hanım ve büyücü kraliçenin oğlu Rüzgâr’ın ön planda olduğu görülüyor. Büyücülerle insanların düşman olmasına rağmen Su Hanım ile Rüzgâr’ın birbirini sevdiği ve kavuşmak için girdikleri çabalar gözler önüne seriliyor. Mutluluk dolu bir yaşam vadeden Olmayan Ülke'de son bulan hikâye, asıl mutluluğun kin ve nefretten uzakta olduğunu okuyucusuna gösteriyor. Öykü, hayatın güzelliklerinin kötülük ve düşmanlıklardan kurtulmakla elde edilebileceğini vurguluyor. Hikâyede düşman ailelerin birbirine karşı nefret dolu tutumuna karşın sevginin gücü ile tüm zorlukların üstesinden gelinebileceği benzersiz bir şekilde aktarıyor. Kötülüklerin ve düşmanlıkların gereksiz olduğu, sevginin tüm kapıları açabileceği gerçeği açığa çıkıyor. Ahmet Ümit, hayatın gerçeklerini gerçeküstü bir macerayla okuyucularına anlatıyor. Olmayan Ülke'nin göz alıcı hikâyesine doğadan esintiler de katmayı ihmal etmiyor. Karakterlere verilen isimler ve gelişen olaylarla doğa hakkında fikir edinilmesi sağlanıyor. Böylelikle doğadan birçok unsurla ve gelişen doğa olaylarıyla okuyucuların merak duygusunu harekete geçiriyor. Sınırsız bir hayal gücüyle hareket eden Olmayan Ülke adlı kitap büyüler, büyücüler, olmayan ülke gibi unsurlarla eşsiz bir hikâye sunuyor.

 

Kitap hakkında diğer bilgiler

Olmayan Ülke adlı kitap, Türk edebiyatının önemli isimlerinden şair ve yazar Ahmet Ümit tarafından kaleme alınır. 2008 yılında basımına başlanan eseri, yazarın annesinin anlattığı masallardan esinlenerek yazdığını bilinir. Kitabın hikâyesiyle mükemmel bir uyum yakalayan resimleri, Cem Kızıltuğ imzası taşır. Eserin editörlüğünü Kerem Oğuz Evran'dır, kapak tasarımını ise Davut Yücel üstlenir. 2019 yılından bu yana Yapı Kredi Yayınları tarafından yayımlanır. Olmayan Ülke, toplam 152 sayfadan oluşur.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Olmayan Ülke adlı kitabı sevdiyseniz Ahmet Ümit’in Masal Masal İçindeBir Aşk MasalıKayıp Tanrılar ÜlkesiBab-ı EsrarPatasanaKar KokusuAşkımız Eski Bir RomanSis ve GeceBir Ses Böler GeceyiBeyoğlu RapsodisiBeyoğlu'nun En Güzel AbisiElveda Güzel Vatanım gibi birçok türde yazdığı eserlerini de okuyabilirsiniz.

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.