idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Bizim uzaktaki hayal şehrimiz olarak yazılıyor günümüz Mardin’inin hikâyesi. Bir zamanlar sahip olduğumuz bin bir tadın ve lezzetin bakiyesi dahi onu bir çekim merkezine, turistik gezilerin olmazsa olmaz uğrağına dönüştürüyor. Oysa Mardin bundan çok daha fazlasıydı. İnsanıyla, dilleriyle, yapıları, ibadethaneleri, türlü rayihasıyla güneşin sofrasında bir bereketler diyarıydı. Yemekse, neleri yitirdiğimiz ya da elimizde dünden nelerin kaldığını keşfetmek için nice imkân sağlayan bir aracı. Çocuk yaşta ayrılmak zorunda kaldığı Mardin’in belleğinde yer etmiş kokusunu yemekler yoluyla İstanbul’a, evinin mutfağına taşıyan ve hafızasından hiç çıkmayan memleketini orada yeniden inşa eden Nadya Şener, Mardin Bereketi’nde bizi sofrasına davet ediyor. Süryani kadınların emeğiyle pişen onlarca yemeği tarifleriyle günümüze taşıyan Şener, ilk kez çocukluğunda tattığı, aklında ve damağında yer etmiş yemekleri hikâyeleri ve etrafında örülü yaşantıyla birlikte anlatırken Mardin gözlerimizin önünde tüm nefasetiyle arzı endam ediyor. İşte orada hepimiz az biraz Mardinli oluyoruz, her birimizin memleketi de az biraz Mardin… Halil İbrahim’in bunda bir payı var mı bilinmez ama işin sırının Nadya Şener’in elinin bereketinde olduğu muhakkak.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.