idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (11)
  • Soru ve Cevap (0)

Kendinizi yeniden keşfetmeye hazır mısınız? Cevabınız "Evet!" ise İFA: İnsanın Fabrika Ayarları-3. Kitap-Sınırları Aşmak tam size göre! Sinan Canan, serinin üçüncü kitabında sınırları keşfetmek konusunda okuyuculara rehberlik ediyor. Gelin, popüler bilim türünde kaleme alınan bu esere kısaca bir bakalım.

 

"İFA: İnsanın Fabrika Ayarları-3. Kitap-Sınırları Aşmak" adlı kitabı neden okumalısınız?

İFA: İnsanın Fabrika Ayarları-Sınırları Aşmak kitabı iki bölümden oluşuyor ve insanın biyolojik ve kültürel sınırları hakkında yapılan çalışmaları içeriyor. 168 sayfa boyunca okuyucular birçok bilimsel araştırma ve kaynaktan faydalanıyor. Eserde yazar tarafından sunulan bilgilerin yanı sıra birçok bilim insanının sözlerine de yer veriliyor. Sinan Canan kitabında sade ve akıcı bir anlatım kullanıyor. Kitapta insan biyolojisinden toplumsal ilişkilere kadar birçok farklı konu ele alınıyor. Canan bu eserinde nörobilim ve psikoloji üzerine yıllar süren çalışmalarını da okuyucu ile paylaşıyor. Eserde biyoloji, nöroloji, sosyoloji ve psikoloji gibi pek çok alandan da bilgiler aktarılıyor. Kitapta "İnsanın biyolojik ve psikolojik sınırları var mıdır?" ve "İnsanı mutlu yapan etkenler fizyolojik özelliklerinden etkilenir mi?" gibi birçok soruya yanıt aranıyor. Kitap insanı anlamak ve insanın yapabileceklerini keşfetmek amacıyla kaleme alınıyor. Her yaştan okura hitap eden kitap, insanı anlamak ve anlamlandırmak konusunda okuyuculara yol gösteriyor. Popüler bilim yayınları okumayı sevenlerin ellerinin altında bulunması gereken çarpıcı bir eser!

 

Bunları biliyor muydunuz?

Sinan Canan'ın insanlara bilimsel konularda katkı sağlamak için Açık Beyin adında bir platform kurduğunu biliyor muydunuz? Canan 2016 yılından itibaren Üsküdar Üniversitesi Psikoloji bölümünde öğretim üyesi olarak çalışmalarına devam eder. Yazar insan beyni, ilişkiler, yaratıcılık ve sinir bilim alanında çalışmalar yapar. Sinir bilimi alanındaki çalışmalarını aktarmak için ülke çapında konferans ve seminerler düzenler. Sinir bilimi ve nöropsikoloji alanlarında ulusal ve uluslararası birçok makale ve çalışma yayımlar. Yazarın yayımlanan toplam dokuz kitabı bulunur. İFA: İnsanın Fabrika Ayarları-3. Kitap-Sınırları Aşmak Tuti Kitap tarafından yayımlanır. Eser popüler bilim alanında çok okunan ve satan kitaplar arasında yer alır. İFA Serisi'nin üçüncü kitabı olarak okuyuculara ulaştırılan eser insanların doğal sınırlarını nasıl kullanabileceğini aktarır. İlk basım yılı 2020 olan eser, okuyuculara kendilerini tanıma konusunda yol gösterir.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Sinan Canan'ın kaleme aldığı İFA: İnsanın Fabrika Ayarları-3. Kitap-Sınırları Aşmak'ı beğendiyseniz bu konu hakkında yazılan ve İFA Serisi'ni oluşturan  İFA: İnsanın Fabrika Ayarları-2. Kitap-İlişkiler ve Stres ve İFA: İnsanın Fabrika Ayarları-1. Kitap-Beden kitaplarına da göz atabilirsiniz.

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.