54,0 TL
Standart Teslimat : 30 Kasım - 03 Aralık
200 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

İFA:İnsanın Fabrika Ayarları 1.Kitap-Beden Kitap Açıklaması

 

Bedeninizin bilinmeyenlerine doğru bir yolculuğa çıkmak ister misiniz? Öyleyse İFA: İnsanın Fabrika Ayarları 1. Kitap-Beden tam size göre bir kitap. Sinan Canan, sinirbilim alanında Türkiye'nin tanınan isimlerinden biri. Beyin ve zihin üzerine yaptığı çalışmalarla tanınan Sinan Canan, etkileyici bir kitap ile okuyucuların karşısına çıkıyor. İFA serisi ile tanınan yazar, yıllar süren araştırmalarını okurlarıyla paylaşıyor. Sinan Canan, İFA: İnsanın Fabrika Ayarları 1. Kitap-Beden eserinde bedensel ihtiyaçlardan beslenmeye kadar birçok konuda okurları bilgilendiriyor. Kendinize farklı bir açıdan bakmaya hazır olun!

 

"İFA: İnsanın Fabrika Ayarları 1. Kitap-Beden" adlı kitabı neden okumalısınız?

İFA: İnsanın Fabrika Ayarları 1. Kitap-Beden ile artık kendinizi ve bedeninizi daha iyi tanıyacaksınız. Sinan Canan, İFA: İnsanın Fabrika Ayarları 1. Kitap-Beden kitabında insanı tanıma serüvenine ışık tutuyor. "Bedeninizi ne kadar tanıyor ve bedeniniz hakkında ne kadar şey biliyorsunuz?" sorusu üzerine yazılan eser, bilimsel bilgileri okurları sıkmadan anlatmayı başarıyor. Yazar, bu kitabında insan biyolojisini anlamak ve anlamlandırmak üzerine okuyucuya yeni bir perspektif sunuyor. Kitapta teknolojiden tarıma kadar varan ve insanın zihniyle bedenini etkileyen birçok unsura yer verilerek okurlara âdeta bir insanı tanıma rehberi oluşturuluyor. Yazar Sinan Canan, kitabında akıcı ve samimi bir dil kullanarak okuyucuya rahatlıkla ulaşıyor. Zihin ve beden üzerine yeni bir bakış açısı kazanmak istiyorsanız İFA: İnsanın Fabrika Ayarları 1. Kitap-Beden adlı eser tam size göre. Popüler bilim seven herkesin kütüphanesinde olması gereken bu eşsiz eser ile kendinize yeni bir sayfa açın ve bedeninizle tanışın!

 

Bunları biliyor muydunuz?

Sinan Canan'ın yazdığı İnsanın Fabrika Ayarları serisi, bir üçlüme. Üçlemenin ilk kitabı olan Beden, okurlara vücudun işleyişini ve insani özellikleri anlatan bir eser. Tuti Kitap tarafından ilk basımı 2019 tarihinde yapılan serinin ilk kitabı, yayımlandığı günden itibaren popüler bilim kategorisinde ilk sıralarda yer almayı başarır. 184 sayfadan oluşan İnsanın Fabrika Ayarları 1. Kitap-Beden eseri, Sinan Canan'ın yıllar süren araştırmalarının bir ürünü. Serinin devamı niteliğindeki diğer iki kitapta ise yazar, ilişkiler ile bunlardan kaynaklanan stres durumunu ve insanın sınırlarını nasıl aşacağını inceler.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Sinan Canan'ın İFA: İnsanın Fabrika Ayarları-1. Kitap-Beden adlı eserini beğendiyseniz bu kitabın devamı olan İFA: İnsanın Fabrika Ayarları 2. Kitap-İlişkiler ve Stres ve İFA: İnsanın Fabrika Ayarları 3. Kitap-Sınırları Aşmak adlı kitaplara da göz atabilir, insan beyninin ve bedeninin işleyişini anlamlandırma yolunda güzel bir adım atabilirsiniz.

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

08.04.2021

bilgi hazinesi

ilk kitabi bitirdim cok begendim bilimsel bilgileri sıkmadan guzel bir sekilde yorumlamis yazar simdi ikinci kitapta bakalim bu kitapta ne maceralar bekliyor bizi

05.03.2021

Güzel

Güzel bir kitap

22.02.2021

Tekrar bilgi fazla

Yazarı Okan bayülgen programlarından tanımıştım. Daha sonra YouTube üzerindeki yayınından takip ettim. Verilen bölüm başlıkları çok iddialı olduğu için aldım ama tekrar bilgi çok başlıkların altı dolu değil gibiydi. Sanırım daha dolu bilgiler için serinin tamamını okumak gerek

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.