idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (3)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (35)
  • Soru ve Cevap (4)

Esrarengiz Kasaba hayranları burada mı? Beklenen kitap Disney Esrarengiz Kasaba-Günlük 3 çıktı! Disney'in sevilen çizgi dizisi Esrarengiz Kasaba, dizideki günlük ile artık yalnızca ekranlarda değil kitaplığınızda da sizinle. Beta Kids etiketiyle yayımlanan Disney Esrarengiz Kasaba-Günlük 3 kitabı sayesinde ikiz kardeşler Dipper ve Mabel Pines'ın ormanda buldukları 30 yıllık günlük içerisindeki yazılar ve Dipper'ın günlük kenarına aldığı notlar ile siz de maceraya dahil olacaksınız. Gelin, bu esrarengiz kitabı daha yakından inceleyelim.

 

"Disney Esrarengiz Kasaba-Günlük 3" adlı kitabı neden okumalısınız?

Çocuklar, gençler ve her zaman çocuk kalacaklar için hazırlanmış Disney Esrarengiz Kasaba-Günlük 3, hayranı olduğunuz Esrarengiz Kasaba çizgi dizisindeki birçok ayrıntıyı fark etmenizi sağlıyor. Bu kitap sayesinde günlükte yer alan gizemleri ve Dipper'ın bunlar hakkında aldığı notları okuyabileceksiniz. Kitap, serinin eğlencesini katlıyor ve sizi de olaylara ortak ediyor. Ünlü çizgi dizinin hayranı olan herkesin mutlaka kitaplığında bulundurması gereken bir eser olan Disney Esrarengiz Kasaba-Günlük 3, dokulu bir kapak tasarımına sahip. Kitabın ek kapağında ise çizimler aracılığıyla okuyucuya Yaşlı Adam McGucket'ın icatları anlatılıyor.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Esrarengiz Kasaba serisi; Pines ailesinden Dipper, Mabel ve Harika Amca Stan'in etrafında gelişen olayları konu alır. Seride olaylar, ikiz kardeşler Dipper ve Mabel'ın yaz tatilinde yanına gittikleri Harika Amca Stan'in yaşadığı Esrarengiz Kasaba'ya gidip ormanda 30 senelik gizemli bir günlük bulmaları ile başlar. Alex Hirsch tarafından yaratılan Esrarengiz Kasaba, Hirsch'e dünya çapında bir şöhret kazandırır. Serinin yaratıcısı Alex Hirsch aynı zamanda Disney Esrarengiz Kasaba-Günlük 3" kitabını yazar. Kitap, National Geographic Kids serisinin ve diğer Esrarengiz Kasaba kitaplarının tercümesini yapan Derya Dinç tarafından Türkçeye çevrilir. Kitabın ortaya çıkma nedeni olan Esrarengiz Kasaba çizgi dizisi, Disney Channel'da 2 sezon yayımlanır. Türkiye'de de Disney Channel Türkiye ekranlarında yayına giren Esrarengiz Kasaba'nın Türkçe dublaj aşamasında Türkiye'nin ünlü seslendirme sanatçıları Sercan Gidişoğlu, Selen Öztürk, Ercan Demirel gibi isimler yer alır.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Esrarengiz Kasaba hayranıysanız maceradan maceraya koşabileceğiniz hatta Dipper ve Mabel ile birlikte zamanda geri gideceğiniz Disney Esrarengiz Kasaba-Zamanda Yolculuk adlı kitabı okuyabilirsiniz. "Kitap tek başına yetmez, ben bu dünyayı tamamen tanımak istiyorum." diyenlerdenseniz Beta Kids etiketiyle yayımlanan Disney Esrarengiz Kasaba Oyun Kitabı-Mabel ve Dipper'dan 25 Müthiş Parti Oyunu isimli oyun kitabını alabilirsiniz. Bu kitap sayesinde arkadaşlarınızla birlikte oyunlar oynayarak eğlenecek, Esrarengiz Kasaba'nın hayranlık uyandırıcı dünyasına hızlı bir giriş yapacaksınız.

 

Katkıda Bulunanlar
Yazar:Alex Hirsch
Çevirmen:Derya Dinç

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.