38,3 TL
Standart Teslimat : 01 Nisan - 04 Nisan
250 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Ünsüz Youtuber'ın Günlüğü - Cesaret Oyunu Kitap Açıklaması

 

Çocukların ve ebeveynlerinin ilgiyle okuyacağı Ünsüz YouTuberın Günlüğü - Cesaret Oyunu, aile içi ilişkilerden öz saygıya, hayal kurmaktan başarıya kadar pek çok konuda aydınlanmanızı sağlıyor. Yazar, olayları hem anne babaların hem çocukların bakış açısıyla ele alıyor. Bu sayede kitap, iki tarafın da empati duygusunu geliştirmeye yardımcı oluyor. Akıcı olay örgüsü ve sade anlatımıyla okurken asla sıkılmayacağınız kitabı tekrar tekrar okumak isteyeceksiniz. Ayrıca boş zamanlarınızı sevimli bir öyküyle taçlandırmak istiyorsanız kitap tam da size göre! Gelin, içinde kendinizden bir parça bulacağınız ve okurken çok eğleneceğiniz eseri detaylı olarak inceleyelim.

 

"Ünsüz YouTuberın Günlüğü - Cesaret Oyunu" adlı kitabı neden okumalısınız?

Ünsüz YouTuberın Günlüğü - Cesaret Oyunu'nda henüz ergenlik döneminde olan bir kızın YouTuber olma çabası anlatılıyor. Anne babasının genç kızın isteğine karşı çıkması olay örgüsünü ilerletiyor ve hikâye sürükleyici bir hâle getiriyor. Genç kız için çok farklı bir sektörün ve bambaşka hayallerin önü açılınca olayların seyri bir hayli değişiyor. Okurken eğleneceğiniz ve bir yandan da pek çok konuda farkındalık geliştireceğiniz bir kitap arıyorsanız bu eseri mutlaka okumalısınız. Kitap, çocuğun tek başına bir birey olmasına odaklanıyor. Ancak çocuklar için ebeveyn yönlendirmelerinin ne kadar önemli olduğunu da gözler önüne seriyor. Ergenlik dönemine giren çocuğunuz için tercih edebileceğiniz eserde Z kuşağına dair bilgilere de yer veriliyor. Ayrıca eserde aşka dair bazı gelişmeler de gerçekleşiyor. Çağın yeni mesleği YouTuber olmaya duyulan ilginin gerekçelerine değinen kitapta anne ve babalar için de öğretiler bulunuyor. Özellikle ortaokul ve lise çağındaki çocuklar eseri ilgiyle okuyor. Kitapta yazarın genç nesli çok iyi gözlemlediği görülüyor. Sade ve anlaşılır üslubu sayesinde kitabı çok kısa sürede okuyup bitirebilirsiniz.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Ünsüz Youtuberın Günlüğü - Cesaret Oyunu'nun yazarının çocuk kitapları alanında pek çok ödül aldığını biliyor muydunuz? Yazar, Komşumuz Çok Acayip'le 2013 yılında Gülten Dayıoğlu Çocuk ve Gençlik Edebiyatı Vakfı Ödülü'nü alır. Bu ödül dışında tiyatro, roman ve öykü alanlarındaki yazılarıyla daha pek çok ödüle layık görülür. 2022 yılında Altın Kitaplar imzasıyla yayımlanan kitap, ünlü yazar Miyase Sertbarut tarafından yazılır. Eser toplamda 152 sayfadan oluşur.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Ünsüz Youtuberın Günlüğü-Cesaret Oyunu'nu beğendiyseniz yazarın Ünsüz Youtuberın Günlüğü ve Ünsüz Youtuberın Günlüğü - Troller, Emre ile Cemre 3 - Alışveriş Merkezinde, Karne Hediyesi At Kestanesi ve Koşkent'in Kayıp Çocukları adlı kitaplarını da okumanızı tavsiye ediyoruz.

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.