4/5 - 23 Kişi Yorum Yap, Kazan!
21,0 TL
28,0 TL %25
- Teslimat Seçenekleri -
Aynı Gün Teslimat : 21 Ekim (18:00 - 23:00)
Hızlı Teslimat : 22 Ekim
Standart Teslimat : 23 - 25 Ekim
Standart Teslimat’ta 60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Öfkenin nedenleri ve modelleri üzerinde duran bu kitap, önemli ilişkilerde anlamlı ve uzun vadeli değişimler gerçekleştirmeyi sağlayacak özel stratejiler sunuyor. Yazar, vardığı sonuçları on yıllık klinik araştırmalara, psikanalitik sistemler ve aile sistemleriyle ilgili en son bulgulara dayandırarak, kavga ve suçlamayla ya da sessizlik ve duygusal uzaklaşmayla dışarı vurulan öfkenin, mevcut ilişki dinamiklerini neden ve nasıl koruduğunu gösteriyor. Ayrıca, öfkeyi daha güçlü ve bağımsız bir benlik duygusu kazanmak için kullanma konusunda kadınların yaşadığı zorlukları da dile getiriyor. Kadının öfkeli ve suçlayıcı bir konumdan, kendi karmaşasıyla yüzleşmeye doğru yaptığı yolculukları dile geitren 'ÖFKE DANSI', öfkenizi yapıcı bir güce dönüştürerek yaşamınızı yeniden şekillendirmek için size rehberlik edecektir.


 


(Tanıtım bülteninden)


 


 

 

Puanlamalar

%52,2
%39,1
%4,3
%0
%4,3
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

18.03.2019

...

Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Kitap aslında kadınların öfkeisnden bahsetmiş bile olsa bence cinisyet ayırt etmeden okunması lazım.Aslında nasıl öfkelendiğimizi bunu nasıl ifade edemediğimizi çok net ifade etmiş,kendini ve tepkilerni tanımak isteyenlere tavsiye ederim.Özellikle ilişki üçgenleri kısmını çok beğenmiştim.

10.01.2014

Az bulunur bir kitap

Özellikle kadınların günlük hayatta ilişkilerinde yaşadıkları bir çok sorun için farklı davranış kalıpları geliştirip daha mutlu ve verimli yaşayabileceklerini örnekleyen bir kitap. Birçok arkadaşıma önerdim, hediye ettim...

31.01.2000

Şimdiye kadar okuduğum kitaplar arasında, günlük yaşam üzerine bu kadar somut açıklama ve öneriler getiren nadir kitaplardan. Herkese göre birşeyler var, öneririm..

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız