idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Küresel dünyada insan yaşamının cilveleri, Mutlu bir toplum yaratmış olan gelişmiş ülkeler kendi düzenini kurmuştur. Ancak, dünya nüfusunun önemli bir kesiminde insanlar ve toplumlar açlık sınırları altında yaşamını sürdürmektedir. Bu ülkeler Çürümüşlükten dirilişe engel olan ülkelerdir. Geri kalmış yokluk yoksulluk açlık sınırının altında ve içinde olan ülkeler, Yön duygusunu yitirmiş coşkusu yok olmuştur. Umutlar boşa çıkmış tutunan dallar kırılmıştır. Çılgın tüketim rüzgârı estirilmiş üretip kazanma hevesi söndürülmüştür. Toplum daha da dengesizleştirilmiş, insancıl değerler yıkılmıştır. Aşılmış olması gereken ikilemler aşılamamış, kutuplaşmalar keskinleştirilmiştir. Kamuya hizmet anlayışı aşınmış, kamu yönetimi yozlaştırılmıştır. Dıştan ekonomik model dayatılırken, içte düşünce terörü estirilmiştir. Her alana egemen olunmuştur. Olaylar sorunlar ve bunalımlar önünde, nereye doğru sürüklendiğini bilmeyen geri kalmış gelişememiş birçok ülkenin insanları ve toplumları açlık sınırları altında yaşamlarını sürdürmektedir. İçteki niteliksizlikleri dıştan görülen bir ülke uluslar topluğunda ki yeri bakımından kendine güvenini elbette yitirir. İşte kitabın içeriğinde anlatılan bu konular geri kalmış gelişememiş birçok ülkenin insan yaşamını etkileyen konulardaki yetersizliği, milyonlarca (6) altı yaş altı çocuğun ölümü de yürekler acısıdır. Görmemezlikten gelmek insan hakları yönünden, acı bir gerçektir. Olaylar sorunlar ve bunalımlar önünde sürüklenen bir toplum söz konusu nereye doğru sürüklendiğini kestiremez. Sürükleniş o insanların ve toplumların kaderi değildir. Geri kalmışlıktan kurtulabilmek için Nasıl bir insan modeli söz konusu olabilir? Yaşamında, geldiği noktada, bir var oluş nedeni, bir hedefi, ilkeleri, güzel ahlakı, iyi ve sağlam karakter özellikleri olan dürüst ve düzgün insanları, temiz ve bilinçli insanları, yurdunu seven, evrensel değerleri benimseyebilmiş, kendi öz tarihine ve de anadiline sahip çıkabilmiş İNSAN modelini temelde var saymalıyız. Bu özellikleri ana yapısında, temelinde olan bir insanların değişik donanımlarla, bilimsellikle, araştırmacılıkla… Kendini tamamladığını düşünelim:

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.