idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Ziraat profesörü Darrel Standing meslektaşını öldürmekten ABD’nin en gaddar hapishanesi San Quentin’de müebbet cezaya çarptırılır. İçerideki bir grup mahkûmla firar girişimi akamete uğrayınca tecrite alınıp “deli gömleği işkencesi”ne maruz bırakılır...
Gelgelelim bu trajik durum hücre duvarları arasında geçen karanlık bir hapishane anlatısına evrilmez. Fiziki varlığı zaptedilen Standing özgürlüğü ruhani varlığında ve hayal gücünde bulur; astral seyahatler yoluyla geçmiş benlikleriyle temas kurar, insanlık tarihindeki binlerce hayattan ve binlerce deneyimden geçer. Böylece zamanda sıçramalarla akıp giden yaşamlar ve tecrübeler geçidinde insanın hayatta kalma mücadelelerine, iyiliğine ve kötülüğüne, kararlılığına ve kibrine, tutkularına ve zaaflarına tanık oluruz.
Jack London’ın 1915 yılında yayımlanan, bilimkurgu unsurlarıyla felsefi, psikolojik ve mistik temaları işleyen bu sıradışı romanını Ramazan Güngör’ün özenli çevirisiyle sunuyoruz.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Katkıda Bulunanlar
Yazar:Jack London
Çevirmen:Ramazan Güngör

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.