Martin Lindstrom

Martin Lindstrom

Martin Lindstrom Kimdir?

Martin Lindstrom; 2009 yılında TIME dergisinin 'Dünyanın En Etkili 100 İnsanı' listesine girdi. Yazar, Konuşmacı, Danışman ve usta Marka Yaratıcısı Martin Lindstrom, tüketim, pazarlama, markalar ve son olarak da nöro-bilimsel araştırma alanlarında dünya çapında bir uzman olarak benzersiz bir yer edindi.

Amacı, 'satın almak' denen hiç bitmeyen oyuna bir anlam kazandırmak olan Lindstrom, New York Times ve Wall Street Journal'ın çok satanlar listesine giren Buyology- Satın Almak Hakkında Bildiğimiz Her Şey Neden Yanlış? adlı kitabın yanı sıra markalar ve pazarlama üzerine 4 önemli çalışmanın yazarı.

Buyology kitabının devamı olan Brandwashed Eylül 2011'de piyasaya sürüldü.

Fast Company ve TIME'ın köşe yazarlarından biri olan Martin Lindstrom, Wall Street Journal, Newsweek, The Economist, New York Times, BusinessWeek, The Washington Post, USA Today ve diğer bir çok yayın için de yazılar yazmaya devam etmektedir.

ESERLERİ VE KATKIDA BULUNDUKLARI
1 ADET

      x

      6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.