Emrah Serbes

Emrah Serbes

Emrah Serbes Kimdir?

Yazar Ve Senarist Emrah Serbes 1981 Yalova doğumludur. Öğrencilik yıllarında “Bir Gün” gazetesi için şöyleşiler yazan Serbes “Dil Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümü mezunudur.”


Bir Behzat Ç. romanı olan“Her Temas İz Bırakır” isimli kitabı Almancaya çevrilmiştir. Bu kitap, yazarın ilk polisiye romanıdır. Sinema filmine uyarlanan kitap ”Bir Ankara Polisiyesi” alt başlığı ile 2006 yılında İletişim yayınları tarafından basılmıştır. Behzat Ç. Karakteri bu kitapta hayat bulmuştur. Kısa zamanda kült mertebesine erişen roman, “Son Hafriyat” adlı devam kitabıyla okuyucuları büyülemeyi sürdürmüştür. Kitabın dizi ve sinema versiyonlarında Behzat Ç.’ye hayat veren Erdal Beşikçioğlu’nun usta oyunculuğu dikkat çekmektedir.


Erken Kaybedenler, Hikayem Paramparça, Deliduman adlı eserlerle de büyük ilgi gören yazarın son kitabı Müptezeller 21 Ekim 2016’da piyasaya sürülmüştür.


Bir müddet “OT Dergisi” için kısa hikayeler yazan yazar, 2016 yılında “KAFA” dergisinde çeşitli hikayeler yayımlamıştır.


Emrah Serbes kitapları:

 • Her Temas İz Bırakır – İletişim Yayıncılık

 • Hikayem Paramparça – İletişim Yayıncılık

 • Deli Duman – İletişim Yayıncılık

 • Erken Kaybedenler – İletişim Yayıncılık

 • Müptezeller – İletişim Yayıncılık

 • ESERLERİ VE KATKIDA BULUNDUKLARI
  8 ADET

    x

    6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.