idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (3)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (3)
  • Soru ve Cevap (1)

Hayatınızı gerçekten yaşadığınızı düşünüyor musunuz? Oscar Wilde, "Yaşamak, nadir rastlanan bir şeydir. Çoğu insan sadece var olur." der. Peki, gerçekten yaşamak için ne yapmak gerekir? Maud Ankaoua, Yaşamadan Ölmeyeceğim'de varoluşumuzun derinliklerine iniyor ve hayal ettiğimiz hayatı yaşayabilmemiz için bize rehberlik yapıyor. Gelin, bu eseri beraber inceleyelim!

 

"Yaşamadan Ölmeyeceğim" adlı kitabı neden okumalısınız?

Yaşamadan Ölmeyeceğim, bir kişisel gelişim kitabından da öte sizi maceradan maceraya sürükleyen bir roman. Hayatta başınıza gelen her şeyden şikâyetçi oluyorsanız ve sürekli bir memnuniyetsizlik içindeyseniz bir yolculuğa çıkmaya hazır olun. Çünkü bu kitap size hayatın aslında yaşamaya değer bir yer olduğunu ve zamanın hızı karşısında hiçbir şey yapamayacağınızı söylüyor. Yarın ne olacağınızı ve kim olacağınızı bilemeyeceğiniz için hayatınızı gerçek anlamıyla yaşamınızın gerektiğini vurguluyor. Kurgulanmış bir gerçeklikle harika tavsiyeler veren bu eser, sizin için roman niteliğinde bir rehber oluyor. Yaşadığınız olumlu veya olumsuz her şey sizi siz yapıyor. Yazar, "Sürekli başkaları için yaşadığınız hayatınız bittiğinde elinizde ne kalacak?" sorusuna vurgu yaparak yaşamınızı kendiniz için biricik kılmanızı istiyor. Dünya telaşına kapılarak unuttuğunuz pek çok şeyi hatırlatıyor. Ayrıca ne zaman geleceği bilinmeyen ölüm gerçeğini de tüm samimiyetiyle hatırlatıyor. Phueng ve Malo'nun bu macera dolu kişisel gelişim yolculuğu, hayata başka bir pencereden bakmanızı sağlayacak.

 

Kitap hakkında diğer bilgiler

Yazar Maud Ankaoua'nın aynı zamanda çok satanlar listesinde yer alan Bugün Kalan Hayatımın İlk Günü isimli kitabın yazarı olduğunu biliyor muydunuz? Yaşamadan Ölmeyeceğim'de Malo isimli karakterimiz bir proje için Bangkok'a gider. Bir türlü geçmeyen baş ağrılarıyla mücadele eden Malo, tesadüfen ömrünün az kaldığını öğrenir. Bununla nasıl baş edeceğini bilemez ve kaldığı otel odasında intihar etmeye çalışır. Ancak temizlik görevlisi Phueng, onun intiharına engel olur ve kalan 30 günü boyunca intiharını ertelemesini ister. Her gün için de bir ödeme yapacaktır. Kitabın bu noktasından sonra Phueng ve Malo maceradan maceraya koşar ve eser sürpriz bir sonla biter. 304 sayfadan oluşan Yaşamadan Ölmeyeceğim, Gülşah Ercenk'in çevirisiyle Yan Pasaj Yayınevi tarafından ilk defa 2021 yılında yayımlanır. Bu macerada 30 gün boyunca neler yaşandığını ilgiyle okuyacağınızı düşünüyoruz.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Yaşamadan Ölmeyeceğim'i sevdiyseniz aynı yazarın Bugün Kalan Hayatımın İlk Günü'ne, Öznıl Örgüç Erdem'in Ara Kendini Bul'una ve Rollo May'in Kendini Arayan İnsan'ına da göz atabilirsiniz. Keyifli okumalar!

 

Katkıda Bulunanlar
Yazar:Maud Ankaoua
Çevirmen:Gülşah Ercenk

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.