World Puan Kampanyası

Kampanya Metni:

World Mobil kampanyası kapsamında 15 Kasım-15 Aralık 2023 tarihleri arasında www.idefix.com’dan ve idefix mobil uygulamasından tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri alışverişe 100 TL, 2.000 TL ve üzeri alışverişe 200 TL değerinde Worldpuan kazanılmaktadır.

Kampanya kapsamında en fazla 200 TL Worldpuan kazanılabilecektir.

Kampanya koşullarının sağlandığı ilk alışveriş üzerinden Worldpuan kazanılacaktır.

Puan kampanyasına yalnızca bireysel kredi kartı ve debit kart ile yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez puan kazanabilir.

Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır.

Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.

Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.

Kazanılan puanlar firmanın e-ticaret sitesinde kullanılamayacaktır.

Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonuna World Mobil uygulaması indirilmelidir.

World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki ilgili kampanyanın "Katıl" butonuna tıklanması gerekmektedir.

Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 22 Aralık 2023 tarihine kadar yüklenecektir.

Puanların son kullanım tarihi 21 Ocak 2024’tür. Kullanılmayan puanlar 22 Ocak 2024'te geri alınacaktır.

Business kartlar, Eko Kartlar ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.

Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve Turkuvaz Müzik Kitap Mağazacılık Pazarlama A. Ş. tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Yazım hataları bağlayıcı değildir. Bu kampanyamıza katılımınızla birlikte, tarafınıza ait kredi ve banka kartı işlem verileriniz 15 Kasım-15 Aralık 2023 tarihleri arasında, Bankalara ait sanal POS'lardan toplanacaktır.

Kişisel verileriniz, kampanya koşullarını sağlayıp sağlamadığınızı tespit ve takip edebilmek ve kampanya koşulları doğrultusunda sizi kampanyadan yararlandırabilmek amacıyla veri sorumlusu sıfatıyla Yapı ve Kredi Bankası A.Ş ("Yapı Kredi") tarafından işlenecektir. Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili ayrıntılı bilgi için Yapı ve Kredi Bankası Müşterileri Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni'ni okuyabilirsiniz.

Metni okumak için: https://www.yapikredi.com.tr/yapi-kredi-hakkinda/haberler/detay/52207