idefix’te Satış Yapın
1500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (2)
  • Soru ve Cevap (0)

Microsoft Sistem Mühendisi olmak isteyen herkes için eşsiz bir kaynak. Bu konuda uzman ve eğitmen olan Fahrettin Erdinç tarafından çok sade ve anlaşılır bir dille yazılan bu kitapla, Windows Server kurmayı, yönetmeyi ve tüm ince ayarlarını yapmayı öğreneceksiniz. Windows Server 2012 R2 sürümü ile ilgili tüm konuların ayrıntılı ve basit bir şekilde anlatıldığı bu kitaba sahip olarak, kendinizi bu alanda geliştirebilir ve Microsoft'un Sistem Mühendisliği sınavlarına hazırlanabilirsiniz.

- Ağ (Network) - Ağ Çeşitleri - Ağ Mimarisi - Uzak Masaüstü Bağlantısı - TCP/IP - Kaynak, Hedef ve Kanal Kavramı - İletişim Kuralları - ARP - VLSM - Sunucu Rolleri ve Sunucu Özellikleri - Sunucu Etkinleştirme - Domain Controller Kurulumu - AD DS Yönetimi - DHCP - DNS - DAS Nedir? - NAS Nedir? - SAN Nedir? - Disk Yönetimi - RAID Nedir? - Dosya ve Klasör Paylaşımı - Yönetimsel/Gizli Paylaşımlar - NTFS ve Klasör Paylaşım İzinleri - Yazıcı Ayarları - Bilgisayar Ayarları - Control Panel - Regitry - Group Policy - Local GPO - GPO ile Yazılım Kurulumu ve Güvenlik Ayarları - Group Policy Preferences- İlkelerin Önceliği - Security Filtering - Sanallaştırma - Hyper-V ve Hyper-V Kurulumu - Sanal Anahtar Oluşturma - Sanal Makine Oluşturma ve Yapılandırma - Sanal Makine Donanımı ve Yönetimi - İşletim Sistemi Kurulumu - Örnek Sınav Soruları -
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 368

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Pusula Yayıncılık

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.