idefix’te Satış Yapın
1500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

'Milyon ışık yılını yaratan bir yaratıcı var ve benim kılıma mı takılıyor şu an yani? Sen başındaki kılları göstermeyeceksin hiç kimseye falan.' Ben ömrümü bu evrenin nasıl oluştuğunu düşünerek harcayamam ki! Benim yapacak daha güzel, daha beni mutlu eden şeyler var.' 'Ya ben artık dışarıda sigara içtiğimde rencide olmuyorum. Örtülüyken rencide oluyordum. Çok rahat bir mekâna gidip alkol alabiliyorum. Çok rahat bir şekilde biriyle şakalaşabiliyorum, konuşabiliyorum, her şeyi yapabiliyorum ya! Ben şu an şey hissediyorum, kendimi kuş gibi hafiflemiş hissediyorum.' 'Bu yalancı imajı, bu kavga ettiğim görüntüyü, birileri bana şunu desin diye büründüğüm bu kılıktan, bu soytarılıktan ben artık kurtulmak istiyorum dedim. Yoruldum, çok yoruldum, çok yoruldum, bunu anlatamam.' Başörtüsü, bağlamı değişse de hala mayınlı bir alan olarak Türkiye gündemindeki yerini korumaya devam ediyor. Başörtüsünü Çıkaran Kadınlar, gittikçe görünür olmaya başlayan fakat ideolojik abartı ve görmezden gelme arasında kalan bir fenomeni anlamlandırmaya çalışıyor. Yapılan derinlemesine görüşmeler, ortaya çarpıcı hikâyeler çıkarıyor. Bu hikâyeler üzerinden kuramsal ilişkilendirmeler ile yapılan detaylı değerlendirmeler, Türkiye’nin yakın geleceğine dair bir okumayı da mümkün kılıyor.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.