Tokyo 50GHU7900C 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV
Grundig Tokyo 50GHU7900C 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV
Sepette İndirim
22.560,00 TL24.000,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Grundig Tokyo 50GHU7900C 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV GRUNDIG TOKYO 50 GHU 7900 C 4K UHD TV
Genel Özellikler
Ürün Serisi
7 Serisi
Çözünürlük
ULTRA HD
İşlemci
Dört Çekirdek
İnç/Ekran Boyutu
50'/126 cm
Ürün Rengi
Teal Green
Ölçüler
Duvar Askı Aparatı
200 x 100 mm
Kutu Boyutları (GxYxD)
1239 x 772 x 160 mm
Ayaklı Boyutlar (GxYxD)
1114,5 x 709 x 291,3 mm
Ayaksız Boyutlar (GxYxD)
1114.5 x 648.3 x 86.4 mm
Yayın Özellikleri
HEVC
Var
Otomatik Kanal Arama
Var
Dijital Yayında Dil ve Altyazı Desteği
USB Kayıt
Elektronik Program Rehberi
DTV alıcı
DVB-T2/C/S2
Kanal Hafızası
1000 T/T2 - 1000 C - 6000 S2
Görüntü Özellikleri
Micro Dimming Teknolojisi
HDR ile sinematik kalitede net görüntü
Kontrast Geliştirici
DCR PLUS
PPR (Hareketli görüntü performansı)
800 Hz PPR
Bağlantı Özellikleri
Wi-Fi
Dahili (802.11a/b/g/n/ac)
HDMI 2.0
3
USB Girişi
2
Bluetooth
CI
Dijital Ses Çıkışı
Optik Ses Çıkışı
Ethernet
HDMI CEC
HDMI ARC
Kulaklık Girişi
Line-out Ses Çıkış
Var (Kulaklık Üzerinden)
Ses Özellikleri
Hoparlör
2 Adet Öne Bakan Hoparlör
Dolby Digital Ses
AVL
Ses Çıkış Gücü
2 x 10 / 20 Watt nominal / müzik gücü
Güç Tüketimi
Enerji Sınıfı
F
SDR Enerji Tüketimi (1000h)
64 kWh
SDR Nominal Güç Tüketimi
64.1 W
Stand-by Güç Tüketimi
0.50
HDR Nominal Güç Tüketimi
65.1 W
HDR Enerji Tüketimi (1000h)
65 kWh
HDR Enerji Sınıfı
F
Yıllık Enerji Tüketimi (kWh)
94 kWh
Nominal Enerji Tüketimi (W)
64.1 W
Maksimum Güç Tüketimi (Watt)
110 W
Stand-by Enerji Tüketimi (W)
0,45 W