idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (3)
  • Soru ve Cevap (0)

Daha genç ve sağlıklı görünmenin sırrını öğrenmek ister misiniz? Cevabınız "Evet!" ise Tibet'in Gençlik Pınarı 1. Kitap tam size göre! Peter Kalder, Tibet'te bir manastırda keşfettiği gençlik pınarının gizemini bu kitapta okuyucular ile paylaşıyor. Daha sağlıklı ve güzel olmanın kolay uygulanabilir sırrı bu kitapta! Gelin, birlikte bu değerli esere bir göz atalım.

 

"Tibet'in Gençlik Pınarı 1. Kitap" adlı kitabı neden okumalısınız?

Eser gençlik pınarını bulmaya Tibet'e kadar giden bir adamın hikâyesini ve bu yolda öğrendiği dersleri anlatıyor. Tibet'te yaşayan Lamaların gençlik sırrı adını verdiği beş uygulama da kitapta detaylı olarak aktarılıyor. Beş bölümden oluşan kitapta okuyuculara gündelik düzen içerisinde uygulanacak bir çalışma ve meditasyon veriliyor. Yazar 120 sayfa boyunca verilen bilgilerin yanı sıra, pek çok uygulama ve örneği de detaylı olarak anlatıyor. Kalder bu eserini sade ve akıcı bir anlatım tarzı kullanarak kaleme alıyor. Yazar bu kitabında çeşitli görsel uygulamalar ve kaynaklardan da faydalanıyor. Kitapta, "İnsanlar daha zinde, sağlıklı ve güzel olmayı nasıl başarabilir?" ve "Daha genç ve sağlıklı olabilmek için neleri değiştirmemiz gerekir?" gibi sorulara da çeşitli cevaplar aranıyor. Kalder eserinde okuyuculara hayatın pozitif yönüne bakmak için farklı bakış açıları ve görüşler de sunuyor. Kişisel gelişim ve parapsikoloji alanlarında kaleme alınan bu eser her yaştan okura hitap ediyor. Okuyucuların ellerinden düşüremeyecekleri hem öğretici hem de eğlenceli olan eser hayatınıza yeni bir soluk getirecek!

 

Bunları biliyor muydunuz?

Peter Kelder'in Tibet'in Gençlik Pınarı sırrını öğrenebilmek için Tibet'te bir manastırda uzun bir süre kaldığını biliyor muydunuz? Kalder kişisel gelişim ve parapsikoloji üzerine kitaplar yazar ve kitapları pek çok dile çevrilir. Yazarın Türkçeye çevrilen iki eseri bulunur. Tibet'in Gençlik Pınarı 1. Kitap'ı dünya çapında iki milyondan fazla okura ulaşır. Eser, Eda Tevrizci tarafından Türkçeye çevrilir. Hasret Parlak tarafından yayına hazırlanan eser pek çok kez yeniden basılarak parapsikoloji alanında ses getiren kitaplar arasında bulunur. Nemesis Kitap Yayınları tarafından 2015 yılında yayımlanır. Tibet Gençlik Pınarı serisinin ilk kitabı olma özelliğini taşıyan bu değerli eser okuyuculara birçok kadim bilgi ve ritüeli de aktarır.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Yazar Peter Kalder tarafından yazılan Tibet'in Gençlik Pınarı 1. Kitap eserini beğendiyseniz devamı niteliğindeki Tibet'in Gençlik Pınarı 2. Kitap'ı inceleyebilir ayrıca Yazar Ergun Candan tarafından kaleme alınan Ruhsal Güçleri Geliştirme Teknikleri adlı esere de göz atabilirsiniz.

Katkıda Bulunanlar
Yazar:Peter Kelder
Yayına Hazırlayan:Hasret Parlak
Çevirmen:Eda Tevrizci
Kapak Tasarımı:Başak Yaman Eroğlu

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.