CL-P039-AL12BL-A Contac Silent 12cm Fanlı, Sessiz (LNC) AM4 ve İntel/AMD Serisi Uyumlu İ
Thermaltake CL-P039-AL12BL-A Contac Silent 12cm Fanlı, Sessiz (LNC) AM4 ve İntel/AMD Serisi Uyumlu İ
Sepette İndirim
13.419,25 TL14.275,80 TL
  • Soru ve Cevap (0)
P/N
CL-P039-AL12BL-A
UYUMLULUK
Intel LGA 1700/1200/1156/1155/1151/1150/775
AMD AM5/AM4/FM2/FM1/AM3+/AM3/AM2+/AM2
BOYUTLAR
153Y*127G*75,3U mm
SOĞUTUCU MALZEMESİ
Alüminyum Kanatçıklar Bakır Borular
ISI BORUSU
Φ6mm x 4 adet
FAN HIZI
500~1500 dev/dak
400~1100 dev/dak (LNC ile)
ANMA AKIMI
12V
BAŞLATMA GERİLİMİ
9.0V
ANMA AKIMI
0,17 bir
GÜÇ GİRİŞİ
2,04 W
HAVA AKIŞI
74.33 CFM
HAVA BASINCI
1,68 mm-H2O
AKUSTİK GÜRÜLTÜ
28,8 dBA
22,1 dBA(LNC ile)
KULLANIM ÖMRÜ/FAN KULLANIM ÖMRÜ
40,000 saat
PİN BAĞLANTISI
4 pin PWM + LNC (Düşük Gürültü Kablo)
27% fan fan hızı 24 gürültü azaltılabilir
SOĞUTMA GÜCÜ
150W