product image
Orbit
(0 yorum)
Satıcı: idefix (4.1)
Tek Çekim x 260.25 TL = 260.25 TL
04 Aralık Pazartesi kargoda
Kitap Formatı
Ürünün Kampanyaları
discount400 TL Üzeri Kitaplarda Geçerli Sepette 40 TL İndirim
Kitap FormatıCiltsiz
Basım Diliİngilizce
Hamur Kalitesi1. Hamur
Baskı Sayısı1. Basım
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

THE SHANNARA CHRONICLES IS NOW A MAJOR TV SERIES

'Terry's place is at the head of the fantasy world' Philip Pullman

Horror stalks the Four Lands. The Ildatch, ancient source of evil, has stirred to life. It sends its foul Mord Wraiths to make war on all living things and bring about, at last, Mankind's destruction. Once again Allanon, Druid Protector of the Races, must seek the help of a descendant of the Elven King, Jerle Shannara.

Brin, daughter of Wil Ohmsford, has been born with the magic of the Wishsong, which alone can open a way to the Ildatch. Reluctantly, she joins Allanon on his perilous journey east.

Meanwhile her younger brother, Jair, learns that Brin will fail and die unless he can reach her in time. As Brin walks blindly into the trap the Ildatch has set, Jair's only hope of reaching her in time is to travel through the very heart of evil. . .

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.

260,25 TL