idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Zonguldak deyince aklınıza ne gelir? Kömür? Grizu? Maden işçisi? Büyük Madenci Yürüyüşü? Merdivenler?

Zonguldak birçok ilke sahne olmuş bir kent. Madenin oraya çabuk şehir ol dediği, fakat arazinin de burada şehir olmaz dediği yerde, kömür damarlarından birine vurulan bir kazma darbesi ile başlar Zonguldak’ın hikâyesi. Altına hücum gibi kömüre hücum yaşanır.

10’dan fazla dili konuşan binlerce amelesiyle ilginç, Türkiye’nin pek çok kentinde sinema, tenis, balo bilinmezken, bu imkânlara çok erken kavuşan şaşırtıcı bir şehir. Bu kenti yoktan var eden, tarihini ve talihini değiştiren taş kömürü bölge halkına iki kez zor koşullar altında çile doldurtarak mükellefiyet-zorunlu çalışma uygulaması yüklenmesine yol açar. Araştırmada taş kömürünün bulunması ve ocakların işletilmesi süreçleriyle iç içe geçen Zonguldak’ın gelişimini gözler önüne sermeye çalıştım.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

#BBD0E0 »

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.