TV SN43QAL540 43" QLED ULTRA HD 4K WEBOS
Sunny TV SN43QAL540 43" QLED ULTRA HD 4K WEBOS
12.460,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
ÜRÜN KURULUMU ÜCRETLİDİR
43" 110 Ekran
1920 x 1080 Full HD
WebOS23 İşletim Sistemi
QLED Teknolojisi
Dolby Audio
HDR Teknolojisi ile 10 Bit Renk
Geniş Renk Gami ile Daha Canlı Renkler
SPDIF Optik Ses Çıkışı
Yüksek Kontrast Oranı
En Zengin Uygulama Desteği
Yüksek Parlaklık
Geniş İzleme Açısı
RAM: 1.5 GB Dahili / ROM: 8 GB
DVB-T2/C/S2 Yayın Desteği
Wi-Fi 2.4 GHz / 5 GHz
2 x 8 W Ses Çıkışı