Playstation 5 - PS5

PlayStation 5 İdefix'te!

PlayStation 5

PlayStation 5 Konsolu ultra yüksek hızlı SSD ile yıldırım hızında yüklemeyi, dokunsal geri bildirim, uyarlanabilir tetikler ve 3D Ses desteği ile daha derin sürükleyiciliği ve tamamen yeni nesil inanılmaz PlayStation oyunlarını deneyimleyin.

 
 

PlayStation 5 Dijital Sürüm

PlayStation 5 dijital sürüm ultra yüksek hızlı SSD ile yıldırım hızında yüklemeyi, dokunsal geri bildirim, uyarlanabilir tetikler ve 3D Ses desteği ile daha derin sürükleyiciliği ve tamamen yeni nesil inanılmaz PlayStation oyunlarını deneyimleyin.

PS5 Dijital Sürüm, PS5 konsolunun disk sürücüsü olmayan tamamen dijital bir sürümüdür. PlayStation Network için hesaba giriş yapın, oyun satın almak ve indirmek için PlayStation Store’a gidin.

 
 

* Ultra yüksek hızlı SSD ile yıldırım hızında yüklemenin yanı sıra dokunsal geri bildirim, uyarlanabilir tetikler ve 3D Ses desteğiyle daha derin bir etkileyicilik deneyimleyin ve yeni nesil PlayStation oyunlarını keşfedin.

* PlayStation 5 Konsolunun neler yapabileceğini baştan yazan özel CPU'nun, GPU'nun ve Entegre Giriş/Çıkış özellikli SSD'nin gücünden faydalanın.

* Konsolunuzdaki PlayStation 5 oyunlarının neredeyse anında yüklenme hızıyla oyun deneyiminizi en üst düzeye çıkarın.

* PlayStation 5 Konsol sistemlerinin özel entegrasyonu, içerik üreticilerinin verileri SSD'den çok yüksek hızlarda almalarını sağlayarak oyunları daha önce mümkün olmayan yöntemlerle tasarlamalarına olanak tanır.

PlayStation Aksesuarları

 

PlayStation 5 için DualSense kablosuz kontrol cihazı, size çağa liderlik eden bir tasarımla uyumlu dokunsal geribildirim, dinamik uyarlanabilir tetikler ve dahili bir mikrofon sunar (Geribildirim ve uyarlanabilir tetikler oyun tarafından desteklendiğinde mevcuttur).

Ellerinizdeki oyun ikonu Çağa öncülük eden sezgisel bir düzeni, geliştirilmiş çubuklar ve yeniden tasarlanan bir ışıklı çubukla birleştiren iki tonlu gelişmiş bir tasarımla kontrolü ele alın.

Dahili pil Artık USB Type-C ile şarj edin ve oynayın(Kablo dahil değildir. Kontrol cihazı ile birlikte gelen şarj kablosunu kullanabilirsiniz).

Entegre Hoparlör Seçkin oyunlar kontrol cihazından gelen daha yüksek kalitedeki ses efektleriyle bambaşka bir boyut kazanır.

Hareket algılama Dahili ivme ölçer ve jiroskop ile desteklenen oyunlara sezgisel hareket kontrolü getirin.

Yerleştirin. Şarj edin. Oynayın

DualSense şarj istasyonuyla oyunda kalıp arkadaşlarınızla yüzleşmeye hazır olun.

Yerleştirmeli şarj istasyonuyla iki adede kadar desteklenen DualSense kablosuz kontrol cihazlarınızı hızlı ve kolayca şarj edin.

Kontrol cihazlarınız PlayStation 5 Konsolunuza bağlıyken olabildiğince hızlı şarj olur, bu sayede performansınızdan ödün vermeden USB bağlantı noktalarına bağlı kalmamış olursunuz.

 
 
Yeni nesil için tasarlandı

3D ses için incelikle tasarlandı(Bu özellik oyun tarafından desteklendiğinde kullanılabilir).

PULSE 3D kablosuz kulaklık PlayStation 5 Konsolunun sağladığı 3D Sesi iletmek için özel olarak tasarlandı.

Tempest 3D AudioTech ile güçlendirilen PlayStation 5 Konsolu, sizi her yönden ses geliyormuş gibi hissettirecek şekilde çevreleyen bir ses düzeninin merkezine koyar.

Geliştirilmiş tasarım

PlayStation 5 Konsolunun görünümünü mükemmel bir şekilde tamamlayan ve ekstra konfor için kulak ve baş süngeri bulunan şık bir kulaklıkla tarzınızı yansıtarak oynayın.

İkili gömülü mikrofon

Temiz ses yakalama için en uygun şekilde yerleştirilmiş ve gürültü önleyici teknolojisiyle geliştirilmiş iki dahili mikrofonla, çevrimiçiyken arkadaşlarınızın sizi duyduğundan emin olun.

Kolay erişilen kontroller

Dahili mikrofon susturma, ana ses düzeyi ve sohbet için oyun içi kontrolleriyle, oynarken kurulumunuzu ayarlayın. Özel mikrofon izleme düğmesiyle takım arkadaşlarınızın sizi nasıl duyduğunu kolayca kontrol edin.

Bir düğme uzağındaki eğlence

Sezgisel medya ve TV kontrolleriyle PlayStation 5 Konsolunuzdaki eğlencenizi rahatça yönlendirin.

Medya oynatma kontrolleri

Dahili oynat/duraklat, hızlı ileri ve hızlı geri düğmeleriyle medyada hızlı bir şekilde gezinin.

Kusursuz konsol uyumluluğu

Üst düzey rahatlık için PlayStation 5 Konsolunuzu açın ve menülerinde doğrudan kumanda ile gezinin.

TV ayarları

Dahili kızıl ötesi vericisiyle uyumlu TV’lerin ses ve güç ayarlarını yapın (PlayStation 5 yazılım güncellemesi gerektirebilir).

 
Oyununuzu paylaşmayı kişiselleştirin 1080p çekim

En destansı oyun anlarınızı yaşarken kendinizi kameranın çift geniş açılı lensiyle akıcı, net tam-HD olarak yakalayın. DualSense™ kablosuz kontrol cihazınızın oluştur düğmesiyle (PlayStation network hesabı ve internet bağlantısı gereklidir) çabucak kendinizi ve oyununuzu kayıt altına alın veya yayınlayın.

Dahili stant

HD kameranın dahili ayarlanabilir standıyla mükemmel çekimi yakalayın. Kompakt tasarımı sayesinde TV'lerin üstüne veya altına, kısacası kurulumunuza uyacak bir açıyı incelikle ayarlayabileceğiniz bir yere güvenli bir şekilde yerleştirebilirsiniz.

Arka plan kaldırma araçları

PlayStation 5 Konsolunun dahili arka plan kaldırma araçlarını kullanarak yapımlarınızda sahne odağı olun.

HD kamera ile arka planı kesme veya tamamen yok etme özelliği bulunan resim içinde resim moduyla kendinizi yayın yaparken oyununuzun içine ekleyebilirsiniz.

 
 

PlayStation 5 Ailesi

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.