idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Yıl 1260, Alaiye!
Ahi Mahmut Nasir Dede, Kırşehir’de muhasarada kalan Şeyhi Ahi Evren’i ve Mevlana’nın oğlu Alâeddin Çelebi’yi kurtarmak için çareler arıyor.
 
Yıl 2020.
Psikiyatrist Alaattin, geçmişinden ve düşmanlarından uzaklaşmak için geldiği yerde güzeller güzeli Kimya’ya âşık oluyor. İki sevdalı, aşklarına yol ararken Pan-Helenik Altın Şafak örgütü ile mücadele etmek zorunda kalıyorlar.
 
1247’de Tebriz Han çadırında, Hülagü’ye Ahi Evren’i şikâyet eden Bizans elçisi Zakaryas Boralias’ın salgınla boğuşan 2020’nin dünyasında işi ne?
 
Yaptığı deri ceket, deri kolye, deri toka gibi tılsımlı eşyalarla düğümleri açan Ahi Mahmut Dede Zakaryas’ı durdurabilecek mi?
 
Genç müneccim Yıldız, bu düğümlerin neresinde?
Zaman yolculuğunda bütün yollar kesişiyor.
Tarih, Sırlar Kalesi’nde yeniden canlanıyor.
 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.