EW-SD300 Di2 Kablosu IEWSD300L080
Shimano EW-SD300 Di2 Kablosu IEWSD300L080
Sepette İndirim
1.197,00 TL1.330,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
150 ila 1600 mm arası uzunluklarda mevcut olan Shimano'nun dahili yönlendirmeye yönelik SD300-I E-TUBE kablosu, etkileşimli sinyaller iletir ve E-TUBE DI2 aktarma organlarına güç sağlar. Kompakt, su geçirmez bir konektöre sahip olan bu bağlantı, "tak ve çıkar" bağlantısı sayesinde gidonun ve çerçevelerin içine kolaylıkla yönlendirilebilir.
Özellikler - Dahili Yönlendirme için Shimano Di2 EW-SD300-I
SD300 bağlantı tipine sahip STEPS ve Di2 bileşenleri için
Daha kompakt tasarım, yeni elektrikli bileşenlerin daha küçük ve daha hafif olmasını sağlar
DI2 sistemlerinin gelecekteki yeteneklerini potansiyel olarak genişletecek
Dahili kablo yönlendirme için kablo bağı tipiyle
Yeni geliştirilen ince elektronik kablo ve bağlantı noktası
Su geçirmez
Ürün Özellikleri
Modeli: EW-SD300-I
Kablo yönlendirme: Dahili
Fiş sayısı: 2
Kordon çapı: 2,4 mm
Fiş çapı: 3,45 mm
Uzunluk (çeşit seçin)
150mm
200 mm
250 mm
300 mm
350mm
400 mm
500 mm
550mm
600 mm
650mm
700 mm
750mm
800 mm
850mm
900 mm
950mm
1000mm
1200mm
1400mm
1600 mm