idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Yazıları akademik çalışmalar kadar verimli ama verdiği haz şiir tadında ve akıcı. Ruhu olan bir kitap var karşımızda. Balkanlar romanına farklı bir bakış açısı sunacak ve bu kitaptan bir coğ-rafyayı sadece edebiyatıyla değil, gelenekleri, günlük yaşantısı, sosyolojisi ile de tanıma fırsatı verecek herkese.
Leyla Şerif Emin (Üsküp, Kuzey Makedonya)

Şehirler dinlemesini bilene kendini anlatır. Balkan Şehirleri ise insana roman tadında en edebi kelimeler olarak anlatır kendini. Balkan şehirlerinin roman kahramanları üzerinden anlatılışına şahitlik etmenizi istiyorum.
Mehmet Mazak

Çalışmasının her aşamasında samimi duygularını, düşüncelerini, ruhunu vererek Balkanlar-da yaşamanın kaderinin izleğindeki Dursun’un bu değerli çalışması Balkan sevdalılarına yep-yeni, ilginç, orijinal ve değişik bir bakış açısı sunmaktadır.
Dr. Taner Güçlütürk (Prizren, Kosova)

Necla Dursun’un mekân ekseninde bu güne kadar pek yapılmamış olan Balkan coğrafyası-nın edebî eserler içindeki izlekleri üzerine çalışması, mekânı hem coğrafî bir olgu olarak değerlendirmekte hem de edebî bir unsur olarak yansımalarını gözler önüne sermesi açı-sından önemlidir.
Bilal Can

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.