idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

SENSATION PARLAKLIK VE BEYAZLATICI MACUN 74g, DİŞ FIRÇASI VE AĞIZ ÇALKALAMA SUYU İÇEREN AVANTAJLI SETTİR. Macun Benzersiz formülü son nesil 4 aşamalı beyazlatmateknolojisine dayanır. AŞAMA 1: İçeriğindeki özel granüller dişyüzeyini temizler ve beyazlatır. Bu granüllerin etkili, hızlı ve güveniliryapısı sayesinde diş plağını çözmeye yardımcı olur. AŞAMA 2:Diş fırçalama işlemi sırasında bugranüller küçük parçacıklara ayrılır ve diş yüzeyini parlatır. AŞAMA 3: Doğal proteolitik(bitkisel) enzimlersayesinde, renklenmiş diş plağını çözer. AŞAMA 4: Diş minesini mineraller ile besler.Dişe beyaz rengini veren mineraller ile doygunlaşan dişler daha sağlıklı vebeyaz görünür. Florür, Sodyum Lauril Sulfat(SLS), Triklosan veKlorheksidin içermez. Diş fırçası R.O.C.S. Yüksek kaliteli diş fırçası kılları, zincir dokulu kıl yapısıvardır. Uçları ekstra yuvarlatılmış fırça kıllar kullanılmıştır. Kılların ucuyuvarlak ve pürüzsüzdür. Eğimli kıl kesimi İnce, hafif ve yüksek kalitelimalzemeden üretilmiş fırça sapı vardır.: Etkili temizlik ve beyazlatma sağlar. Fırçalamasırasında uygulanacak gereksiz basıncı önler. Diş hekimlerinin yardımıylatasarlanmıştır. R.O.C.S. Black Edition Whitening Beyazlatıcı Ağız BakımSuyu – 250ml R.O.C.S. Black Edition Ağız Bakım Suyu, içeriğindekimultimineral ile diş minesini mineraller ile besler ve daha beyaz gözükmesineyardımcı olur. Özel aktivasyon sistemi sayesinde kalsiyum mineralleri dişminesine nüfus ederek dişe beyazlık ve parlaklık katar. Alkol, florür, SLS ve renklendiriciİÇERMEZ. Kullanımı: Her diş fırçalamadan sonra ağıza bir miktaralarak en az 30 saniye ağızda çalkalayın. Yutmayın. Tükürdükten sonra ağzınızıçalkalamayın.

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.