50PUS7000/62 50" 4K UHD Led Smart TV
Philips 50PUS7000/62 50" 4K UHD Led Smart TV
Sepette İndirim
25.439,04 TL26.499,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Garanti Durumu:
Philips 50PUS7000/62 50" 4K UHD Led Smart TV 2 yıl garantilidir. Ürünlerin teknik bilgileri hakkında lütfen garanti belgesindeki ithalatçı yetkili servis firmaları ile iletişime geçiniz. Arızalı veya iade işlemlerinde Yurtiçi Kargo dışındaki gönderiler kabul edilmeyecektir.Tarafımızdan ürünle birlikte size ulaşacak olan fatura ürünün garanti belgesi olarak kullanılmaktadır.
Keskin, akıllı ve mükemmel boyutta.
  • 126 cm (50 inç) TV
  • 4K LED
  • Pixel Precise
  • Dolby Atmos, DTS:X
Canlı anlar. Net sahneler.
Canlı anlar. Net sahneler.
Kendinizi Dolby Atmos ve DTS:X ile kuşatın
Titan OS. Kolayca bulun.
Titan OS. Kolayca bulun.
Akıllı ev ağlarına sorunsuzca bağlanın
Her ihtiyaca uygun farklı boyutlar
İster büyük, ister küçük bir TV tercih edin. İhtiyaçlarınıza mükemmel şekilde uyum sağlayan bir televizyon seçin. Küçük ekranlı 43 inçten devasa 75 inçlik bir televizyona kadar, TV'de daha akıllı bir seçim için inanılmaz 7000 Serisini inceleyin.