AB-RH175-W1 Dikey Ekran Kartı Montaj Kiti Beyaz ( PCIE4.0)
Nzxt AB-RH175-W1 Dikey Ekran Kartı Montaj Kiti Beyaz ( PCIE4.0)
4.399,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Genel bakış Detaylar
  • Sağlam çelik braket GPU'ları dikey olarak tutar ve sarkmayı önler
  • 175 mm PCIe 4.0 Yükseltici Kablo esnektir, geriye dönük uyumludur ve yüksek hızlı veri aktarımını destekler
  • NZXT H5, H6, H7 ve H9 Serisi kasalar ve renk şemalarıyla mükemmel uyum sağlar
Kutunun İçinde
  • Dikey GPU Montaj Kiti1
  • Çelik GPU Braketi ve 175 mm PCIe Gen 4 Yükseltici Kablo1
  • Kurulum Aksesuarları1
Teknik Özellikler
Temel Özellikler
  • Uyumluluk : PCIe Gen 4 x16
  • Desteklenen Grafik Kartları : Herhangi bir uzunlukta, 3 yuvaya kadar genişlik
  • Gerekli Yuvalar : Montaj için 7 adet kullanılabilir PCIe yuvası
Boyutlar
  • Yükseklik : 186.8mm
  • Genişlik : 144.7mm
  • Derinlik : 150.4mm