55UA84006LB 55" 139 Ekran 4k Ultra HD LED Televizyon
LG 55UA84006LB 55" 139 Ekran 4k Ultra HD LED Televizyon
Sepette İndirim
33.275,06 TL35.399,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
RESİM (GÖRÜNTÜ)
Ekran Türü
4K UHD
Ekran Çözünürlüğü
4K Ultra HD (3.840 x 2.160)
Arka Aydınlatma Türü
Doğrudan
Yenileme Hızı
60Hz Yerel
RESİM (İŞLEME)
Resim İşlemcisi
?7 AI İşlemci 4K Gen8
AI Yükseltme
4K Süper Yükseltme
Dinamik Ton Eşlemesi
Evet
HDR (Yüksek Dinamik Aralık)
HDR10 / HLG
FİLM YAPIMCISI MODU™
Evet
Resim Modu
10 mod
Otomatik Kalibrasyon
OYUN
HGIG Modu
Oyun Optimizasyonu
Evet (Oyun Panosu)
ALLM (Otomatik Düşük Gecikme Modu)
VRR (Değişken Yenileme Hızı)
Evet (60Hz'e kadar)
ERİŞİLEBİLİRLİK
Yüksek Kontrast
Gri Tonlama
Renkleri Ters Çevir
BOYUTLAR VE AĞIRLIKLAR
Standsız TV Boyutları (GxYxD)
1236 x 718 x 67,9
Standlı TV Boyutları (GxYxD)
1236 x 780 x 230
Paketleme Boyutları (GxYxD)
1360 x 845 x 142
TV Sehpası (GxD)
1086 x 230
Standsız TV Ağırlığı
11.5
TV Ağırlığı (Stand Dahil)
11.6
Ambalaj Ağırlığı
15.8
VESA Montajı (GxY)
300x200
SES
Yapay Zeka Sesi
?7 AI Sound Pro (Sanal 9.1.2 Upmix)
Net Ses Pro
Evet (Otomatik Ses Seviyesi Ayarlama)
LG Ses Senkronizasyonu
Ses Modu Paylaşımı
Eşzamanlı Ses Çıkışı
Bluetooth Surround Hazır
Evet (2 Yönlü Oynatma)
Ses Çıkışı
20W
Yapay Zeka Akustik Ayarı
Hazır (Magic Remote gerektirir)
Ses Kodeği
AC4, AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, apt-X (Kılavuza bakın)
Konuşmacı Yönü
Aşağı Ateşleme
Hoparlör Sistemi
2.0 kanal
WOW Orkestrası
BAĞLANTI
HDMI Ses Dönüş Kanalı
eARC (HDMI 2)
Bluetooth Desteği
Evet (v 5.0)
Ethernet Girişi
1 adet
Simplink (HDMI CEC)
SPDIF (Optik Dijital Ses Çıkışı)
1 adet
HDMI Girişi
3ea (eARC, ALLM'yi destekler)
RF Girişi (Anten/Kablo)
2 adet
USB Girişi
1 adet (v 2.0)
Wifi
Evet (Wi-Fi 5)
AKILLI TV
İşletim Sistemi (OS)
webOS 25
USB Kamera Uyumlu
Yapay Zeka Sohbet Robotu
Tam Web Tarayıcısı
Google Cast
Google Ana Sayfa / Hub
Ana Merkez
Akıllı Ses Tanıma
Sihirli Uzaktan Kumanda
Akıllı Telefon Uzaktan Kumanda Uygulaması
Evet (LG ThinQ)
Ses Kimliği
Apple Airplay ile çalışır
Apple Home ile çalışır
GÜÇ
Güç Kaynağı (Voltaj, Hz)
AC 100~240V 50-60Hz
Bekleme Gücü Tüketimi
0,5W'ın altında