idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Ürün Özellikleri

 

Lansinoh Steril Süt Saklama Poşeti 50'li

 

 

 

Lansinoh® önceden sterilize edilmiş Anne Sütü Saklama Poşetleri, anne sütünü buzdolabında veya derin dondurucuda kolay ve güvenle saklamanızı sağlar. Lansinoh® Anne Sütü Saklama Poşetleri, anne sütünü daha uzun süre ve güvenle saklamak için özel olarak tasarlanmıştır. Sütün içine hava girmesini, dökülmeyi ve sızıntıyı önleyen çift kilit sistemine sahiptir ve önceden steril edilmiştir. Anne sütü saklamaya uygun BPA ve BPS içermeyen polietilenden üretilmiştir. Doğrudan süt saklama poşetleri içine sağım yapılabilir. Tüm Lansinoh® göğüs pompaları ile uyumludur. Bu özelliği ile zamandan tasarruf sağlayarak kullanımı kolaylaştırır. Güvenli açma bandı poşeti ilk sizin açtığınızı gösterir. Emniyetli çift kilit sistemi sızıntıyı engeller. Destekli tabanı ile dik durabilir ya da az yer kaplaması için yatay olarak dondurulabilir. Kolay yazılabilir etiket alanı depolama tarihlerinin takip edilmesini kolaylaştırır. Özel tasarımı biberona aktarımı pratik hale getirir. Anne Sütü Saklama Poşetlerinin 25 adet ve 50 adet seçenekleri mevcuttur.

 

 

 

Kullanım Şekli: Anne ve bebek ürünlerinin kullanım özelliklerini dikkate almak, çok daha uzun ömürlü bir kullanım süresi sunabilir. Ayrıca üründen mümkün olan en iyi verimi almak üzere de mutlaka kullanım talimatlarına bakmak gerek. Lansinoh anne sütü saklama poşetlerinin kullanımında ilk dikkat etmeniz gereken detay, poşeti ilk sizin açıp açmadığınız konusu olabilir. Ürünlerde bulunan güvenli açma bandı, bu noktada önem kazanıyor. Bu bant, poşeti ilk sizin açtığınızı gösterir. Süt saklama poşeti kullanımında dikkat edilmesi gereken diğer önemli bir konu da süt sızıntısını önlemek olmalı. Poşetler yapıları itibari ile ince oldukları için sıvılarla birlikte kullanımları zor gibi görünebilir. Ancak Lansinoh® Anne Sütü Saklama Poşetleri, emniyetli çift kilit sistemine sahiptir. Söz konusu emniyetli çift kilit sistemi, sızıntıyı engeller. Kilit sistemi, kolayca kapatılabilir ve yine kolayca açılabilir yapıda olması ile de öne çıkan bir özellik. Süt sağımı, bebeği her an anne sütü ile beslemek için önemli. Ancak sağımın tarihine de dikkat edilmeli. Çünkü anne sütünün raf ömrü, sınırsız değil. Karışıklıkları önlemek üzere sağılan sütün üzerine tarih yazmak, çok etkili bir çözüm sunuyor. Anne sütü saklama poşetlerinin üzerine sağım tarihini yazarak dondurucuda ya da buzdolabında saklayabilirsiniz. Lansinoh® Anne Sütü Saklama Poşetleri üzerinde bulunan kolay yazılabilir etiket alanı depolama tarihlerinin takip edilmesini kolaylaştırır. Güvenle sağılmış olan sütü kullanmanızı sağlar. Poşetten sıvı almak ya da başka bir yere aktarmak kulağa zor gibi gelebilir. Lansinoh, emzirme sürecini kolaylaştıracak ürünler geliştirmeyi önemsiyor. Tam da bu ihtiyaca cevap verecek şekilde süt saklama poşeti üretiyor. Çünkü Lansinoh® Anne Sütü Saklama Poşetlerinin özel bir tasarımı var. Bu özel tasarımı biberona aktarımı pratik hale getirir.

 

 

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.