idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Korkusuz Ağ Kurma, işinize yeni insanları almanız gerektiğinde keşfettiklerim sayesinde insanlara en problemli alanlarda yardımcı olmak olacak bir “eser” olarak ortaya çıktı.

Bu kitabı, tam olarak, ne zaman insanlarla daha güçlü bağlantılar kurmak, insanları işinize bir bakmaları için davet etmek, daha etkin bir sunumcu olmak, daha iyi sonuçları olan bir izleme süreci geçirmekte küçük bir yardım eline ihtiyaç duyarsanız bu alanda kullanmanıza, itirazları yıkıp geçmenize ve bir profesyonel gibi iş bitirmenize yardımcı olmak için tasarladım.

Korkusuz Ağ Kurma, yeni aday arayışında bulduğum altı en problemli alanda daha kolay dolaşmanıza yardımcı olacak :


Yakın İlişki Kurma ve Bağlantı
Davet Etmek
Sunum Yapmak
İzlemek
İtirazlarla Başa Çıkmak
İş Bitirmek

Bunları kullanın! Burada öğretilen tüm teknik ve stratejiler Ağ Pazarlama işinde çoktan “sahada test edildi” ve işe yaradıkları kanıtlandı.

Başarı Ortağınız,
Todd Falcone
Korkusuz Ağ Kurucusu

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Katkıda Bulunanlar
Yazar:Todd Falcone
Çevirmen:Ayça Aktaş Şimşek

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.