idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
 • Ürün Açıklaması
 • Ürünün Özellikleri
 • Kampanyalar
 • İptal İade Koşulları
 • Taksit Bilgileri
 • Ürün Değerlendirmeleri (0)
 • Soru ve Cevap (0)

KODAK Slide N SCAN Digital Film Scanner 7" Max - Negatives Film and Digitizer with Large 7” LCD Screen, Convert Color & B&W Negatives & Slides 35mm, 126, 110 Film to High Resolution 22MP JPEGs

aa

Fütüristik bir tarayıcıyla geçmişe bir bakış!

Geçmişteki film negatiflerini ve slaytları hatırlamayı seviyor musunuz? KODAK'ın yeni SLIDE N SCAN Max Dijital Film Tarayıcısı ile eski fotoğraflarınızı teknoloji bilgisine gerek kalmadan görüntüleyebilir, düzenleyebilir ve dönüştürebilirsiniz! Bu kolay ama zarif 22MP tarayıcı, bir düğmeye basılarak canlı, net ve güzel görüntüler sunar. Hepsinden iyisi, görmekte hiçbir zorluk yok. Ekstra geniş izleme açısına ve galeri moduna sahip geniş 7 inç LCD ekranda eski anıların canlanmasını izleyin; resimlerin önizlemesini görmek veya tarayıcıyı masaüstü fotoğraf çerçevesi olarak kullanmak için mükemmeldir!

Her seferinde tepsiyi çıkarmanızı ve slaytları yeniden konumlandırmanızı gerektiren diğer sinir bozucu tarayıcıların aksine, kolay yüklemeli yerleştirme sistemimiz sürekli beslemeye olanak tanıyarak tarama sürecini önemli ölçüde hızlandırır. Ana 50mm slayt tutucuya ek olarak 135, 110 ve 126mm filmlerle uyumluluk için üç adaptör de sağlanmaktadır. Artık stresli yazılımı ve karmaşık yerleşik düğmeleri atlayıp kolayca tarayabilirsiniz!

Bu üniteyi çalıştırmak için bir SD kartınızın olması gerektiğini lütfen unutmayın. dahil DEĞİLDİR

aa

aa

aa

Tek Dokunuşla Düzenleme

SLIDE N SCAN Max, kolay 'tarama' düğmesi aracılığıyla fotoğrafları yakalayan ve yazılımla iyileştiren, yeniden boyutlandıran ve dönüştüren gelişmiş özelliklere sahiptir. Karmaşık ekranlar veya ayarlar yok! Kolay seçenekler film türünü seçmenizi, rengi/parlaklığı ayarlamanızı ve tarih/saati atamanızı sağlar.

Negatif Film ve Slaytlarla uyumlu

Kodak SLIDE N SCAN Max net, net ve dengeli fotoğraflar sunar. Renkli veya siyah-beyaz film negatifleri ve slaytlar için mükemmel çözünürlüktür.

İle uyumlu

 • 50 mm slaytlar [135, 110, 126]

 • Renkli negatif filmler [135, 110, 126]

 • Siyah-BeyazNegatif filmler [135, 110, 126]

Galeri Moduna Sahip 7" LCD Ekran

SLIDE N SCAN Max, geniş görüş açılı fotoğraflara sahip daha da büyük, 7 inç kristal netliğinde bir ekrana sahiptir. Veya tarayıcıyı bir masaya veya sehpaya yerleştirerek SLIDE N SCAN Max'i Fotoğraf Çerçevesi olarak kullanın ve elektronik resim çerçevesi olarak kullanmak için 'Galeri modunu' başlatın

aa

aa

aa

Fotoğrafları 13 Veya 22 Megapiksel Olarak Kaydedin ve Kolayca PC'ye Aktarın

SLIDE N SCAN max, 13 MP görüntü sensörüne sahiptir ve bazı filmler çözünürlüğü 13 megapikselden 22 megapiksele çıkarmanıza olanak tanır. Eski renkli ve siyah-beyaz negatiflerinizi [135, 110, 126mm] ve 50mm Slaytlarınızı [135, 110, 126mm] görüntüleyin, düzenleyin ve dijital dosyalara dönüştürün ve doğrudan SD karta kaydedin ve birlikte verilen USB Kablosu İLE görüntüleri kolayca bir bilgisayara aktarın .

Süper şık. Uber uyumlu

Kodak SLIDE N SCAN Max, tüm eski slaytlarınızı ve negatiflerinizi yönetir, SD veya SDHC kartlarını [32 GB'a kadar] destekler ve C tipi USB özellikli herhangi bir bilgisayara bağlanır. Muhteşem bir tasarıma sahiptir ve ev dekorunuzla kusursuz bir şekilde uyum sağlar.

Kullanışlı Kolay Yüklenen Film Ekleri

SLIDE N SCAN Max, sürekli yükleme işlemine olanak tanıyan, taramayı hızlı ve basit hale getiren hızlı besleme tepsisi teknolojisine sahiptir! 50 mm slayt tutucusu, 135, 110 ve 126 film için adaptörler, temizleme fırçası ve USB Kablosu içerir. HDMI Kablosu Dahil DEĞİLDİR

Özellikler ve Ayrıntılar

 • 50 mm slaytlarla [135, 110, 126], renkli negatif filmlerle [135, 110, 126] ve siyah beyaz negatif filmlerle [135, 110, 126] uyumludur

 • Arayüz: USB 2.0

 • Görüntü sensörü: 13 megapiksel CMOS

 • Çözünürlük: 13MP/22MP (enterpolasyon)

 • Güç: bilgisayarın USB bağlantı noktasından, 5V/1A güç adaptörü (dahil değildir), güç bankasından

 • Boyutlar: 4,41” dx 6,69” wx 4,45” y

 • Ağırlık: 16,9 oz.

 • Bu üniteyi çalıştırmak için bir SD kartınızın olması gerektiğini lütfen unutmayın. dahil DEĞİLDİR

 • Lütfen bir HDMI Kablosunun Dahil OLMADIĞINI unutmayın - Ayrı olarak satın alınabilir

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.